Kdo jsme?

Jsme realitní společnost a v nemovitostech se pohybujeme už více jak 10 let. K naší práci vždy přistupujeme s maximálním nasazením, zodpovědností a péčí. Pracujeme rychle, profesionálně a s důrazem na detail. Za dobu své existence máme skutečné výsledky a řadu spokojených klientů.
Také poskytneme služby v oblasti hypotečního poradenství.

Office a marketing manager

Green Property s.r.o. je dynamicky se rozvíjející realitní kancelář s historií více jak 10 let. Naším posláním je především prodej nemovitostí k vzájemné spokojenosti všech zúčastněných stran, pronájem rezidenčních i nerezidenčních prostor s orientací na Prahu a v neposlední řadě i správa investičních bytů v Praze.

V kanceláři je nás hodně, ale hodila by se mezi nás svědomitá kolegyně, která nám pomůže tuto práci organizovat, nebojí se nových výzev, má smysl pro zodpovědnost a ráda nám pomůže vytvářet příjemnou atmosféru.

Hledáme svědomitou, pečlivou a organizačně zdatnou office a marketing managerku, která si umí poradit v různých situacích i s ad hoc úkoly, nebojí se nových výzev a má smysl pro zodpovědnost.

Náplň práce:

- Podpora a Project/Property management v rámci jednotlivých projektů;

- tvorba obsahu na sociálních sítích – Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube;

- back-office podpora kanceláře/jednotlivých makléřů a partnerů firmy;

- tvůrce dobré atmosféry.

Nabízíme:

- různorodou práci ve stabilní společnosti;

- příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy;

- kompletní zaškolení při nástupu;

- přátelskou a neformální atmosféru;

- firemní iPhone a notebook, multisport karta;

- práce na živnostenský list/IČO;

- fixní plat + bonusy;

- časovou flexibilitu.

- 25 dní placené dovolené

- teambuildingy.

Požadavky:

Požadované vzdělání minimálně středoškolské s maturitou.

Zkušenosti v oblasti online marketingu výhodou.

Jazykové znalosti: Angličtina (pokročilá)

- znalost práce na PC (Office, Outlook), Photoshop a Canva výhodou

- spolehlivost, pracovitost, příjemné a profesionální vystupování

- práce na full-time – 40 hodin týdně,

- nástup od 1.11.2022

Společnost
Green Property s.r.o.
Adresa
Nekázanka 880/11, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel