Co vás čeká

Účetní firma přijme do kanceláře v Brně účetní(ho). Nabízíme zajímavou práci v menším pracovním kolektivu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření, znalost podvojného účetnictví a předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici. Na této pozici je vyžadována zodpovědná, samostatná a pečlivá práce.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je znalost zpracování mezd.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme dlouhodobou spolupráci, flexibilní pracovní dobu. Možnost občasné práce z domova. Práce na plný nebo zkrácený úvazek. Odměny. Mobilní telefon.

Společnost
Účetnictví a daně OSNOVA, s.r.o.
Adresa
Vodařská 126/17, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Children-friendly office
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

+420 728 881 522