Návrhář UI/UX a Tester

Co vás čeká

UX návrh a testování portálu (market place) factoree.online. Příprava zadání a tvorba testovacích scénářů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti s návrhem UX webových aplikací
  • HTML a CSS
  • JavaScript pro tvorbu automatizovaných testů

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Figma
  • Playwright
  • Python
  • Material design
  • Zkušenosti s návrhem mobilních aplikací

Co vám můžeme nabídnout

  • Možnost profesního růstu - vedení teamu programátorů
  • Školení
  • Kontinuální tvorba produktu

Společnost
Factoree.online s.r.o.
Adresa
Průmyslová 944/25, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester, UX designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Factoree.online s.r.o., Jakub Málek
+420 603 296 390