Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 15letou historií na českém trhu. Hledáme pro svého významného klienta, který je předním inovátorem v oblasti automatizace a digitalizace zkušené osobnosti, které: chtějí aplikovat své znalosti a posouvat se kupředu, jak profesionálně, tak i osobnostně.

V současné době hledáme, v rámci růstu společnosti, pro tým marketingových odborníků talentované medior a senior manažery. Pokud máte zkušenosti v oblasti technického marketingu, mluvíte plynně anglicky a chcete být součástí mezinárodního týmu, hledáme právě Vás.

Co bude Vaší náplní práce:

 • Plánování, řízení a analýza mezinárodní marketingové a komunikační strategie, marketingových kampaní a prostředků pro cílové trhy
 • Koordinace (sladění aktivit v jednotlivých zemích) a definování marketingu
 • Řízení projektů marketingových týmů
 • Zajištění zvýšení prodeje distribucí znalostí prostřednictvím vhodných kanálů (webináře, školení na místě a online prodejní platformy)
 • Prezentace technických produktů zákazníkům a distributorům
 • Příprava prodejních dokumentů, vytváření obsahu ke zvýšení povědomí a získávání nových kontaktů na trhu, včetně analýzy trhu a trendů (sledování konkurence)

Náš klient požaduje tyto znalosti:

 • řízení nákupního procesu B2B, využití CRM
 • odbornou praxi v rámci marketingu i řízení projektů v oblasti průmyslu
 • zkušenost s řízením marketingové strategie, komunikace a kampaní
 • schopnost marketingové analýzy s využitím nástrojů (Eloqua, Adobe Analytics, Sprinklr ..)
 • Schopnost srozumitelné propagace složitých technologií a ochotu pracovat v agilním prostředí

Náš klient nabízí:

 • Až 33 dní dovolené
 • nástupní bonus až 100 tis. Kč
 • flexibilní pracovní dobu a home office až 3 dny v týdnu
 • Individuální rozpočet na benefity (Cafeteria, příspěvky na penzijní/životní pojištění, stravenky, výhodné nabídky a slevy…)
 • Multisport kartu, jazykové kurzy
 • příležitost k osobnímu i profesnímu růstu (pravidelné zaškolování, certifikace)

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis v anglickém jazyce.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.
Abychom mohli s Vašimi osobními údaji pracovat, je důležité, abyste nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste měl/a možnost seznámit se informacemi o nakládání s osobními údaji na webových stránkách: www.peopleconsulting.cz/sluzby-uchazecum/ochrana-osobnich-udaju-gdpr.

Pokud nám Váš souhlas v rámci GDPR udělit nechcete, prosím uveďte nám tuto informaci v rámci zaslání Vašeho životopisu. Pokud nám souhlas neudělíte, nemůžeme Vám nabízet jiné vhodné a Vašemu profilu odpovídající pracovní nabídky, např. ty, které neinzerujeme.

Jestliže Váš profil bude odpovídat požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Vás nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že náš klient má jiné požadavky na Vámi poptávanou pozici, zvážíme Váš profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Váš životopis do naší databáze. Rádi Vás budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Vašemu profilu a požadavkům klienta.

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.

Váš tým PeopleConsulting


Informace o pozici

Společnost
People Consulting s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Technika a vývoj, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura