Hledáme mezi sebe nového kolegu na pozici Asistent auditora a Senior asistent auditora.

Samostatná účetní se zapojením do auditních projektů

Pracovní náplň

  • Zpracování účetnictví vybraných klientů
  • Komunikace s klienty ve věci účetní agendy
  • Možná kombinace účetní pozice s pozicí asistenta auditora v dohodnutém rozsahu

Jaké jsou vhodné předpoklady pro tuto pozici?

  • Zkušenosti se zpracováním účetní agendy (nejsou třeba zkušenosti se mzdovou agendou)
  • Zkušenosti s auditorskou činností nejsou nezbytné
  • Zkušenosti s daňovou problematikou jsou výhodnou, nejsou však nezbytné
  • Výhodou znalost práce s účetním systémem Pohoda
  • Pečlivost, svědomitost a důslednost
  • Ochota vzdělávat se

Co nabízíme:

  • Přátelská atmosféra mladého kolektivu ve společnosti s více než 20 letou historií
  • Osobní přístup v menším kolektivu (aktuálně do 20 zaměstnanců)
  • Kanceláře v centru Karlína s výbornou dopravní dostupností
  • Práce pod vedením zkušených kolegů z oblasti účetnictví, daní a auditu
  • Přímá spolupráce s daňovými poradci a auditory
  • Možnost cestování v rámci auditních zakázek
  • Možnost práce částečně také z domova

Společnost
ContAudit s.r.o.
Adresa
Sokolovská 68/105, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.