Společnost stauner palet s.r.o. je významným dodavatelem transportních kovových palet pro automobilový průmysl.

Vlastními vývojovými a výrobními kapacitami zajišťuje kompletní služby od konstrukční dokumentace přes vzorové palety až po velkosériové dodávky transportních a skladovacích systému v nejrůznějších variantách.

Z důvodu rozvoje aktivit a posílení stávajícího týmu hledáme nového kolegu/ -kolegyni na pozici:

MISTR - oddělení montáže SK

Váš profil:

  • zkušenost s vedením lidí
  • organizační schopnosti, přirozená autorita, zručnost
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • všeobecné technické znalosti a zkušenosti, základní orientace v technické dokumentaci
  • základní znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet)
  • trestní i morální bezúhonnost

Co bude Vaším úkolem:

  • vedení a organizace práce směny (cca 20 lidí)
  • zaučování nových zaměstnanců
  • řešení technických otázek a otázek materiálu při montáži
  • evidence zakázek v montážní knize (elektronicky)
  • kontrola dodržování dohodnutých termínů, produktivity a kvality montáže
  • kontrola dodržování předpisů týkajících se bezpečnosti práce
  • udržování pořádku na pracovišti

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
  • velmi dobré finanční ohodnocení (odměny, bonusy)
  • dotované stravování
  • pro uchazeče bez možnosti dopravy do zaměstnání - řešení dopravy!
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v odpovědi na tento inzerát.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Společnost
stauner palet s.r.o.
Adresa
Mrákov – Starý Klíčov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Závodní stravování
Zařazeno: Strojírenství, Mistr, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.