PERI, spol. s r.o. je mezinárodní společností působící po celém světě. Dceřiná společnost v ČR byla založena v roce 1993 a v současné době patří mezi největší dodavatele bednění a lešení na stavebním trhu.

Projektant Jesenice - brigáda pro studenty VŠ

Pro studenty VŠ dlouhodobá brigáda - technické oddělení

Pracovní náplň:

  • návrh bednění pro monolitické konstrukce v programu AutoCAD.

Požadujeme:

  • student VŠ,
  • chuť aplikovat své znalosti v praxi,
  • prostorovou představivost.

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci s výhledem na HPP po dokončení školy,
  • dobré mzdové podmínky,
  • příjemné prostředí,
  • flexibilní přizpůsobení pracovní doby studiu na VŠ,
  • práci pro leadra v oboru,
  • moderní pracovní prostředí (IT technika, ergo polohovací stoly a židle),
  • zaučení a podpora,
  • později možnost práce na home office.

Pracovní místo: Jesenice u Prahy.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Společnost
PERI, spol. s r.o.
Adresa
Průmyslová 392, Jesenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.