Zprostředkování práce, konzultace v oblasti náboru a hledání zaměstnání

Full Stack Developer (m/ž)

Rohde & Schwarz hledá parťáka - Full Stack developera

Budete mít možnost pracovat na vývoji inovativních produktů v oblasti kybernetické bezpečnosti, měřicí, vysílací a mediální techniky, zabezpečených komunikací a dále v oblasti monitorování a testování sítí.

Co vás čeká

* Úzká spolupráce s lokálním a mezinárodním projektovým týmem

* Implementace konceptů .NET Frameworkem a programovacím jazykem C#

* Vytváření testovacích scénářů, unit a integračních testů

* Vývojová dokumentace

* Zkušenost s distribuovanými systémy využívajících architektury mikroslužeb

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* Prokazatelná účast na projektech ERP, MES, výrobních nástrojích

* Znalost vývoje webu a běžných rozhraní (REST)

* Integrace komponent třetích stran, optimalizace jejich výkonu

* Ochota se profesně vzdělávat, komunikovat se zákazníky

Výhodou bude, pokud budete mít

* Dobrá znalost anglického jazyka, německého je výhodou

* Zkušenosti s UX/UI výhodou

Co Vám můžeme nabídnout

* Perspektivní práce v mezinárodním týmu. Možnost aktivně mluvit anglicky, nebo německy.

* Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání

* Benefity: až 29 dnů pracovního volna,

příspěvek na dopravu,

závodní restaurace s dotovaným stravováním,

příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění,

firemní školka,

podpora bydlení

Možnost si domluvit Home office.

Minimální požadavek na přítomnost v kanceláři je 1x týdně buď Praha, nebo Vimperk.

Společnost
Ing. Veronika Šimůnková
Adresa
Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, UX designer, .NET vývojář, C# vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ing. Veronika Šimůnková, Veronika Šimůnková
603 363 989
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.