Společnost TRESCON Executive Search s.r.o. nabízí odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti, efektivitu a transparentnost a to již od doby svého vzniku v roce 1978. S našimi pobočkami v Rakousku (Linz, St. Pölten), České republice (Brno), na Slovensku (Bratislava) a ve Slovinsku (Lublaň), jsme pro naše klienty partnerem pro získávání pracovníků, Executive Search a personální servis v mnoha projektech ve více než 30-ti zemích světa.

Obchodník pro svařovací techniku

Pro mezinárodní výrobní společnost z oblasti strojírenství, která má vedoucí postavení na trhu se speciální a nástrojovou ocelí aj. hledáme zkušeného Obchodníka pro svařovací techniku, lokalita celá Česká republika.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Prodej strojů pro svařování
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Poradenství a podpora zákazníků ve všech technických a obchodních otázkách
  • Analýza trhu, mapování konkurence a nových obchodních příležitostí
  • Aktivní spolupráce při řešení reklamací

VÁŠ PROFIL:

  • Obchodně silný a akvizičně zaměřený člověk
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Znalost oboru je podmínkou
  • Zkušenosti se svářecí technikou nebo na obchodní pozici v tomtéž oboru alespoň 5 let
  • Zájem o dlouhodobou a oboustranně úspěšnou spolupráci
  • Ochota cestovat po celé ČR
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
  • Svářečský průkaz výhodou

NABÍZÍME:

  • Zajímavé finanční ohodnocení + roční bonus
  • 25 dní dovolené, 3 dny sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Pravidelná školení i v zahraničí
  • Hrazené jazykové kurzy

Společnost
TRESCON Executive Search s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Account Manager, Obchodní zástupce, Svářeč, Technik ve strojírenství, Regionalní obchodní manažer, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

TRESCON Executive Search s.r.o., Nikola Zahradníková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.