BITO Skladovací technika s.r.o. je dceřinou společnosti Německé BITO-Lagertechnik Bittmann GmbH, která se zabývá výrobou a distribucí skladových technologií. V oboru skladování patříme k Evropské špičce, a to nejen kvalitou provedení našich výrobků, ale především našim přístupem a prvotřídním servisem pro naše zákazníky.
V České republice máme malý tým o 15ti lidech a je pro nás velmi důležité, aby náš budoucí kolega nebo kolegyně dobře zapadnul do našeho kolektivu. Snažíme se pracovat v uvolněné přátelské atmosféře, zakládáme si na dlouhodobé spolupráci s každým zaměstnancem. Aktuálně hledáme posilu do našeho obchodního týmu. Nehledáme však nikoho pasivního, chceme aktivního člověka, co má drajv a tah na branku. Hledáme člověka s citem pro obchod, člověka, kterého obchod baví a je ochoten se této práci maximálně věnovat.

Obchodní manažer

Regionální obchodní manažer pro regiony Jihočeského kraje a pro část Středočeského kraje a Prahy.

Náplň práce:

  • Každodenní péče o svěřené zákaznické portfolio,
  • akvizice nových zákazníků - ze začátku více, po pár letech více péče o vybudované portfolio,
  • vedení obchodních případů / projektů od prvního kontaktu po finální realizaci,
  • plná odpovědnost za realizovanou marži v rámci teritoria,
  • účast na konferencích, veletrzích, seminářích,
  • kooperace s marketingem na rozvoji značky BITO v daném teritoriu,
  • 80% práce v terénu / 20% práce v kanceláři.

Nabízíme:

  • Náročnou, zajímavou a motivující práci v nadnárodní společnosti BITO,
  • práci v přátelském kolektivu, který funguje jako tým,
  • zajímavé a motivující finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích (slušný fix + neomezené provize),
  • práce v režimu home office,
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon,
  • po prvním odpracovaném roce 25 dnů dovolené,
  • technické zaškolení v Německu.

Požadujeme:

  • Příjemné a důvěryhodné vystupování - schopnost navázat dlouhodobé vztahy s novými i stávajícími zákazníky,
  • min. SŠ vzdělání,
  • praxe na pozici obchodníka v oblasti prodeje větších řešení - delší rozhodovací procesy,
  • AJ nebo NJ na úrovni – min. B2, slovem i písmem,
  • zodpovědnost a spolehlivost - hledáme člověka, který je pečlivý a dotáhne věci do konce,
  • odolnost vůči stresu,
  • týmový duch, potřebujeme kolegu, který nám zapadne do týmu i po lidské stránce,
  • ovládání MS Office na středně pokročilé úrovni,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Společnost
BITO skladovací technika CZ s.r.o.
Adresa
Sezemická 2757/2, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BITO skladovací technika CZ s.r.o., Martin Hynčica
+420 739 633 515