Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.

Náplň práce:

Laborant je zodpovědný za provádění analýz vstupních, mezioperačních a výstupních kontrol vzorků a kvalitu stanovení.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ chemická
  • Praxi v laboratoři, zkušenosti s prováděním chemických rozborů a základní znalosti daného oboru
  • Znalost práce na PC na uživatelské úrovni
  • Ochotu pracovat na směny
  • Samostatnost, pečlivost
  • Schopnost učit se novým věcem a spolupráce v kolektivu

Nabízíme:

  • Práci v moderním chemickém provozu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • 13. plat
  • Lístky do bazénu, sauny a posilovny
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč, na které zaměstnanci nic nedoplácí
  • Možnost navštěvovat kurzy AJ
  • Možnost firemního ubytování

Společnost
TEMPERATIOR s.r.o.
Adresa
Kociánova 453/11, Liberec – Liberec VI-Rochlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Výroba a průmysl, Chemik, Laborant, Technik v chemickém průmyslu, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel