Ahoj, všímáš si také, že IT Recruiter je prestižní job a chtěl/a by ses jím stát? Dnešní dobu ovládají technologie, a tak existuje spousta vývojářů, IT analytiků, IT manažerů, testerů, devOpsáků, UX/UI designerů nebo QA inženýrů, kteří mají díky tomu přemíru možností, kde uplatnit svůj talent. Přidej se k nám do týmu, kde tě naučíme být tím nejlepší IT Recruiterem i díky tomu, že budeš sedět s IT týmem a není lepší a důvěryhodnější školy, než právě práce s IT a v IT ;)

Neplať si kurzy o IT RECRUITINGU, pošli prostě svůj životopis!

Tvojí náplň práce si představujeme asi takhle:

  • Komunikace s IT projektovými manažery
  • Práce s recruitment nástroji
  • Administrativa spojená s HR
  • Plánovaní, realizace a účast na pohovorech s kolegy z IT oddělení
  • Komplexní péče o kandidáta
  • Péče o stávající zaměstnance

Požadavky:

  • Iniciativa, důslednost, kreativita
  • Angličtina B2

Co je velké plus:

  • Předchozí zkušenosti z recruitmentu/ researche/ obchodu
  • Vybudovaná síť na LinkedIn
  • Předchozí zkušenost s náborem IT rolí

Jazyky:

Kvůli komunikaci s kandidáty, tvorbě smluvní dokumentace atp. potřebujeme, abyste uměl/a plynule česky.

Společnost
4MAX Retail s.r.o.
Adresa
Rybná 716/24, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Personalistika a HR, HR konzultant, Náborář, Personalista, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

4MAX Retail s.r.o., Pavel Dort
602 558 491