Ferona, a.s., velkoobchod s hutním materiálem, pro Ústředí akciové společnosti se sídlem Havlíčkova 1043/11 Praha 1 hledá vhodné uchazeče/ky na pracovní pozici:

SPECIALISTA PRO ÚČETNICTVÍ A DANĚ

Popis pozice:

• metodická práce v oblasti účetnictví a daní

• sledování legislativních změn v oblasti daní a účetnictví a jejich zapracování do interních předpisů

• kontrola analytické evidence na účetnictví

• řízení a koordinace prací na roční účetní uzávěrce, spolupráce s auditory, kompletace dokumentů za společnost

• kontrola podkladů pro přiznání daní

• koordinace všech daňových aktivit napříč firmou

• podpora, poradenství a komunikace s interními klienty (účetní, controlling, nákup, prodej, právní)

• spolupráce na konsolidované uzávěrce a transferové dokumentaci

Požadujeme:

• VŠ vzdělání ekonomického směru

• minimálně 3 roky praxe v oboru

• znalost účetních a daňových principů a velmi dobrou orientaci v účetní a daňové problematice

• velmi dobrou znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

• schopnost analytického a systematického myšlení

• výbornou komunikaci a schopnost týmové práce

• schopnost rychle se orientovat a učit novým věcem

• aktivní přístup k řešení úkolů

• zodpovědný přístup, pečlivost a důslednost, spolehlivost

Nabízíme:

• zázemí české stabilní společnosti s mnohaletou tradicí

• zaměstnání u ekonomicky silné společnosti

• odpovídající finanční ohodnocení

• perspektivu manažerské pozice

• pracovní poměr na dobu neurčitou

• pracoviště v centru Prahy

• možnost částečně pracovat v režimu Home Office

• podporu odborného rozvoje a vzdělávání

• zaměstnanecké benefity (dovolená 5 týdnů, 3 dny zdravotního volno/sickday, příspěvek na životní pojištění/penzijní připojištění, stravenky, vzdělávací kurzy a školení)

Typ pracovního poměru: plný úvazek (37,5h/týden)

Místo pracoviště: Havlíčkova 1043/11, 111 82 Praha 1

Nástup: ihned

Pokud Vás nabízená pozice oslovila, zašlete nám strukturovaný životopis v českém jazyce.

Těšíme se na Vaše reakce.

Společnost
Ferona, a.s.
Adresa
Havlíčkova 1043/11, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel