Náplň práce:

- Vedení účetní a daňové agendy společnosti.

- Zpracovávání měsíčních a ročních závěrek a příprava reportů podle IFRS.

- Vedení menšího týmu specialistů (2 účetních).

- Odpovědnost za platební styk, archivaci, evidenci majetku.

- Zpracování přiznání k DPH, příprava podkladů pro ostatní daňová přiznání.

- Vedení pravidelných inventarizací, jejich plán, provedení a vyhodnocení.

- Spolupráce s auditory na ročních závěrkách.

- Komunikace s finančním úřadem a bankami.

- Spolupráce s daňovými poradci.

- Dohled nad účtováním a oceňováním zásob.

- Metodické a procesní nastavování účetních operací napříč ostatními odděleními společnosti.

- Rekonciliace pohledávek a závazků s ostatními podniky ve skupině.

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)

- Znalost AJ nebo NJ alespoň na úrovni B1

- Praxe v oblasti účetnictví minimálně 5 let

- Praxe na pozici hlavní účetní minimálně 3 roky

- Znalost českých účetních standardů a daňových zákonů

- Znalost MS Office (Word, Excel)

- Výhodou je znalost práce v IS NAVISION

- Dobré organizační schopnosti

- Komunikativnost a flexibilita

- Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

- Jistotu a zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí

- Práci na hlavní pracovní poměr

- Příspěvek na závodní stravování

- 25 dní dovolené

- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

- Možnost nástupu ihned

- Zaměstnanecký program Vodafone

- Odměna za doporučení nového kolegy

- Smlouva na dobu neurčitou

Společnost
Typos, tiskařské závody, s.r.o.
Adresa
Podnikatelská 1160/14, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Typos, tiskařské závody, s.r.o., Marcela Bulková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.