Zdravíme z HI-LIGHTS!

Jsme součástí experimentálního brandu katz83. Sídlíme v moderních kancelářích přímo na metru Vysočanská. Denně analyzujeme a zpracováváme data z médií i sociálních sítí pro klienty ze soukromé i veřejné sféry. Osobní přístup k zákazníkovi je pro nás prioritou, nevěříme na plně automatizovaná řešení. Každého klienta se snažíme co nejlépe poznat a naše služby upravit přesně jemu na míru.

Do týmu mediálních analytiků hledáme nového kolegu/kolegyni, který bude mít zkušenosti z oboru médií a komunikace.

Co budete dělat:

  • Zpracovávat monitoringy médií a sociálních sítí
  • Vytvářet analýzy publicity a komunikační audity většího rozsahu (měsíční, čtvrtletní)
  • Kontinuálně sledovat dění v médiích a na sociálních sítích, a vybírat zásadní výstupy pro naše klienty
  • Zpracovávat rešerše pro naše PR specialisty a content marketing
  • Vyhodnocovat úspěšnost profilů na sociálních sítích, které spravují naši kolegové z katz83
  • Tvořit mediální texty v češtině i angličtině

Co od Vás očekáváme:

  • Všeobecný přehled a analytické myšlení
  • Bezchybný a kultivovaný psaný projev v českém a anglickém jazyce. Psaní je u nás velkou částí náplně práce. Sebelepší analýza působí špatně, když má hrubku vedle hrubky.
  • Uživatelskou znalost práce na PC a s programy Word, Excel a podobně.
  • Zkušenost z oboru médií a komunikace, anebo alespoň aktivní zájem o tuto oblast.
  • Znalost nástrojů mediálního archivu NewtonOne je výhodou.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Individuální firemní benefity
  • Práci na zajímavých projektech se zajímavými lidmi
  • Příspěvky na profesní a osobnostní rozvoj
  • Firemní akce (máme velkou terasu, rádi grilujeme a nedávno jsme prošli kávovou revolucí, takže nyní pijeme opravdu dobrou výběrovou kávu)

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a v pár větách nám popište své relevantní zkušenosti a motivaci. Budeme se na Vás těšit!

Společnost
katz83 a.s.
Adresa
Sokolovská 979/209, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Asistent v médiích, reklamě, PR, Media Planner, Novinář, publicista, redaktor, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

katz83 a.s., Zuzana Roubová