Jsme technický a vývojový státní podnik založený Ministerstvem obrany České republiky. Svou činností udržujeme a dále rozvíjíme strategické know-how České republiky v oblasti obranného a bezpečnostního výzkumu a vývoje mj. zbraní, munice, pozemní techniky, bezpilotních průzkumných prostředků, palubního vybavení letadel, prostředků radiotechnického a letištního technického zabezpečení, simulátorů apod. Realizujeme projekty jak pro tuzemské, tak i pro zahraniční obchodní partnery.

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici:

Manažer veřejných zakázek

Náplň práce:

  • Komplexní proces administrace veřejných zakázek zadávaných v zadávacím řízení (zejména nadlimitní veřejná zakázka a podlimitní veřejná zakázka),
  • Administrace veřejných zakázek zadávaných mimo zákon o zadávání veřejných zakázek,
  • Zpracování a revize zadávacích podmínek, protokolů, rozhodnutí a dokumentů souvisejících s administrovanými zadávacími řízeními,
  • Zajištění uveřejňování příslušných formulářů a dokumentů ve Věstníku veřejných zakázek a na profilu zadavatele

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou (právní či ekonomické zaměření výhodou),
  • Praktické zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek,
  • Znalost práce na PC (MS Office, Internet),
  • Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu,
  • Ochotu se trvale vzdělávat, schopnost týmové spolupráce, vysoké pracovní nasazení, kolegiální a proaktivní přístup.

Nabízíme:

  • Zaměstnání formou pracovní smlouvy na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou,
  • Pružnou 7,5 hodinovou pracovní dobu,
  • Odměnu za podíl na zisku v případě prosperity státního podniku,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Extra Sick Days,
  • Příspěvek na stravování v areálu odštěpného závodu,
  • Dary a odměny z FKSP,
  • Příspěvky na společenské, kulturní a sportovní akce,
  • Zajišťování a hrazení závodní preventivní péče, příspěvky na rekreaci a zájezdy, příspěvek na penzijní pojištění, profesní rozvoj a školení v oboru,
  • Zázemí stabilní, jedinečné, zavedené a perspektivní společnosti.

Společnost
Vojenský technický ústav, s.p.
Adresa
Dlouhá 300, Slavičín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Právní služby, Prodej a obchod, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vojenský technický ústav, s.p., Jan Bříza
722 986 398