HLEDÁ VHODNÉ KANDIDÁTY NA POZICI

Ministerský rada v odd. řízení mezinárodních programů VaVaI

Co vás čeká

  • Administrace projektů mezinárodní spolupráce ve VaVaI;
  • zajišťování agendy, řízení a implementace podprogramů mezinárodní spolupráce ve výzkumu, vývoji a inovacích (VaVaI) programu INTER-EXCELLENCE II, programu Mobility a jiných programů spadajících do gesce útvaru (příprava dokumentace, řízení a realizace veřejných soutěží, komunikace s uchazeči a příjemci podpory, poskytování podpory, monitoring a kontrolní činnost, komunikace s partnery);
  • plnění úkolů vyplývajících ze součinnosti Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy s relevantními partnery v oblasti VaVaI; a to jak s českými subjekty jako například Ministerstvem zahraničních věcí, Ministerstvem průmyslu a obchodu, Technologickou agenturou ČR, Akademií věd ČR, aj.; tak i s příslušnými zahraničními partnery jako například zástupci ambasád či ministerstev;
  • zajišťování metodické a koordinační činnosti souvisejících s realizací aktivit bilaterální a multilaterální mezinárodní spolupráce ve VaVaI.

Další požadavky:

  • znalost anglického jazyka na úrovni B1 stanovený podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky je požadován doklad o dosažení příslušné znalostní úrovně ve stanovém druhu jazyka;
  • písemná práce na téma „Administrátor programu COST“ reflektující význam tohoto mezinárodního programu pro českou vědeckou komunitu“.

Co vám můžeme nabídnout

  • platový tarif v rozmezí 30 780 - 45 420 Kč (v závislosti na počtu let praxe) a k tomu osobní příplatek (v závislosti na schopnostech, dovednostech a výkonu),
  • pružná služební doba,
  • možnosti odborného a profesního růstu ve státní službě,
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy.

Další výhody:

  • široký program benefitů,
  • 25 dní dovolené,
  • 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days),
  • 6 dní služebního volna k individuálním studijním účelům,
  • finanční podpora stravování,
  • příspěvek na důchodové připojištění / doplňkové penzijní spoření,
  • zaměstnanecký program mobilního operátora se zvýhodněnými tarify a dalšími službami i pro rodinné příslušníky,
  • zaměstnanecké benefity v oblasti kultury, sportu či vzdělávání prostřednictvím systému Cafeteria,
  • možnost sjednání home office v rozsahu až 8 dnů v kalendářním měsíci,
  • možnost využití mateřské školy pro děti zaměstnanců MŠMT.

Lhůta pro podávání žádostí je do 20. září 2022.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, naleznete podmínky zasílání žádosti a bližší informace k výběrovému řízení na webových stránkách MŠMT (https://www.msmt.cz/ministerstvo/ministersky-rada-v-oddeleni-rizeni-mezinarodnich-programu-7-2).

Jiný způsob zaslání žádosti než je uveden v Oznámení nebude akceptován.

Společnost
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Adresa
Karmelitská 529/5, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 780 – 45 420 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Věda a výzkum, Project Manager, Úředník, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Kamila Svobodová
+420 243 811 458