ČR - Česká správa sociálního zabezpečení, Křížová 25, 225 08 Praha 5

Právník oddělení metodiky důchodového pojištění

Náplň činnosti na služebním místě spočívá zejména v:

· zajišťování jednotné aplikace právních předpisů důchodového pojištění, přijatých výkladů a postupů, včetně postupů stanovených mezinárodními smlouvami o provádění sociálního zabezpečení,

· poskytování právních stanovisek v oblasti důchodového pojištění

· vypracovávání návrhů metodických pokynů, informací a dalších metodických pomůcek v rámci agendy důchodového pojištění,

· přípravě základních systémových řešení pro tvorbu celostátní koncepce důchodového pojištění,

· podílu na návrzích procesních modelů a potřebných úprav aplikačního programového vybavení v oblasti důchodového pojištění.

Výkon činnosti vyžaduje znalost předpisů o důchodovém pojištění a správního řádu, koordinačních předpisů EU o sociálním zabezpečení, uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace, výbornou znalost českého jazyka, velmi dobrou vyjadřovací schopnost v písemném projevu, logické a právnické myšlení, schopnost aplikace práva včetně subsumpce, schopnost a ochotu učit se novým věcem, organizaci přidělené práce a její zvládání v termínech, schopnost samostatné i týmové práce, odpovědnost, preciznost, flexibilitu, spolehlivost.

Požadujeme:

· vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu,

· uživatelskou znalost MS Office (především MS Excel) včetně elektronické komunikace,

· logické myšlení,

· schopnost samostatné i týmové práce,

· odpovědnost, flexibilitu a ochotu se sebevzdělávat.

Nabízíme:

· platové zařazení v 14. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění,

· 200 hodin (25 dní) dovolené za kalendářní rok, 5 dnů indispozičního volna (sick days),

· pružnou pracovní dobu,

· možnost ubytování.

Jedná se o služební místo, na jehož obsazení je vyhlášeno výběrové řízení podle zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů.

K přihlášení do těchto výběrových řízení je nutné doručit na podatelnu ústředí České správy sociálního zabezpečení (prostřednictvím provozovatele poštovních služeb, datovou schránkou, e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem nebo osobně) žádost vč. všech případných příloh, která je ke stažení na webových stránkách http://www.cssz.cz/cz/uredni-desky/uredni-deska-ustredi-cssz/vyberova-rizeni-na-volna-sluzebni-mista/vyberova-rizeni-na-volna-sluzebni-mista.htm, kde naleznete veškeré potřebné informace k výběrovému řízení.

Poslední termín pro podání nabídek je 30. 9. 2022.

Společnost
Česká správa sociálního zabezpečení
Adresa
Křížová 1292/25, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Státní a veřejná správa, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ, Magdalena Plecháčková
Křížová 25, 225 00 Praha 5, Česká republika
257 062 824
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.