Hledáme všeobecnou zdravotní sestru do domácího hospice, zkušenou kolegyni s chutí věnovat se lidem v závěru života. Práce na plný úvazek, min. úvazek 0,5.

Náplň práce:

  • Běžná ošetřovatelská péče
  • Vedení dokumentace
  • Péče o stomie, rány, katétry, aplikace léčivých přípravků
  • Doprovázení umírajících, podpora blízkých osob nemocného

Požadujeme:

  • Zkušenost s prací u lůžka na pozici zdravotní sestry
  • Zájem o paliativní péči
  • Vlídné jednání a otevřenost novým postupům
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Výhodou absolvování stáže v hospici.

Zaměstnanecké výhody:

  • Práce v zavedené organizaci, která v našem kraji prošlapává cestu paliativní péči
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké obědy
  • Mzda závisí na vzdělání a odpracované době
  • Podpora vzdělávání
  • Za největší výhodu považujeme nadstandartní vztahy na pracovišti a smysluplnou práci

Společnost
Hospic sv. Štěpána, z.s.
Adresa
Rybářské náměstí 662/4, Litoměřice – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Hospic sv. Štěpána, z.s., Stanislava Skřivánková
416 733 185
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.