Jsme součástí unikátní skupiny zařízení, která pomáhá dětem a dospělým klientům se zdravotním znevýhodněním přiblížit se běžnému způsobu života.

Sociální pracovník/ce – vedoucí sociální služby

Co vás čeká

Budete pracovat jako sociální pracovník/ce s klienty se zdravotním postižením a seniory, a to jak individuálně, tak se skupinami. Odborná podpora a spolupráce na cílech klientů probíhá v ambulantních, terénních i pobytových službách. Klientům budete poskytovat základní i odborné sociální poradenství, doprovázet je při řešení osobních záležitostí a podporovat je při plánování i realizaci osobních cílů z pozice klíčového pracovníka. Kromě přímé práce s klienty je potřebné zvládnout související administrativu. Po zapracování je možný postup na vedoucí pozici.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Měli byste splňovat kvalifikační požadavky na pozici sociálního pracovníka/ce (VOŠ nebo VŠ odborné vzdělání). Měli byste se umět adekvátně dorozumět s lidmi s různými typy znevýhodnění, být schopni rozpoznat a vyhodnotit jejich sociální situaci a podpořit je při jejím řešení. Předpokládáme znalosti práce na počítači. Je potřeba, abyste byl/a aktivní řidič/ka a držitel/ka oprávnění sk. B.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude pokud budete moci využít zkušenosti s klienty z předchozí praxe v oboru. Další výhodou jsou případné odborné znalosti ze specializovaných kurzů a výcviků (např. kurzy zaměřené na poradenskou činnost, terapeutické výcviky...).

Co Vám můžeme nabídnout

Smysluplnou práci, podporu týmu, prostor a možnost pro další vzdělávání a profesní růst na pozici vedoucího pracovníka, zázemí stabilní neziskové organizace, smlouvu na plný úvazek a mzdové ohodnocení na základě Vašeho vzdělání a praxe (30 000,- Kč až 40 000,-Kč).

Další informace o nás najdete na našich webových stránkách www.slunce.info či fb.com/slunce.info. Rozhodnete-li se ucházet o tuto pozici, zašlete nám, prosím, Váš životopis a uznáte-li to za vhodné, můžete nám poslat i motivační dopis. Reakci z naší strany očekávejte nejpozději do 14 dnů. Zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost
Centrum služeb Slunce všem, o.p.s.
Adresa
Pražská 910, Unhošť
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pražská 910, 27351 Unhošť, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.