Romodrom o.p.s. je občanské sdružení s více než dvacetiletou historií. Naším původním cílem bylo pomoci zejména lidem romského etnika. Brzy jsme však zjistili, že téma sociálního vyloučení se netýká pouze romské populace, ale je mnohem širším problémem a čítá mnohem větší skupiny obyvatel, čemuž se přizpůsobily naše služby a projekty. Za dobu našeho působení jsme se rozrostli a nyní již působíme po celé republice.

Poskytujeme sociální služby, nabízíme vzdělávací programy a další projekty, které pomáhají lidem ohroženým sociálním vyloučením nebo těm, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci. Naším cílem je pomoci těmto lidem hledat řešení v jejich nelehkých situacích a posilovat jejich kompetence při řízení svých osudů.

V současné době hledáme kandidáta/ku na pozici pedagogického pracovníka v rámci projektu, ve kterém je naším partnerem UNICEF.

Co vás čeká:

Vaší cílovou skupinou budou děti romských uprchlíků z Ukrajiny. Na starosti budete mít nejen vzdělávací aktivity, ale budete jim také pomáhat se integrovat, propojovat je s místní komunitou a učit českému i anglickému jazyku. Za tím účelem se budete podílet i na tvorbě projektů a komunikaci jak s rodiči dětí, tak se školami a dalšími institucemi v dané lokalitě. Práci budete vykonávat v místech, kde se zrovna budou nacházet naše cílové skupiny.

Požadujeme:

  • Min. střední školu s maturitou

Uvítáme:

  • Zkušenost s prací s dětmi
  • Zkušenost s dětmi ohroženými sociálním vyloučením

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci na poloviční úvazek
  • Šest týdnů dovolené
  • Práci v zavedené neziskové organizaci

Informace o pozici

Společnost
ROMODROM
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 17 500 – 19 500 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace