Do naší digitální agentury hledáme Obchodního zástupce.

STRUČNĚ O NÁS
Jsme digitální agentura Beneficio. Děláme online marketing, tvoříme weby, programujeme na míru. Jsme na trhu od roku 2014, máme za sebou 130+ projektů, kvalitní zázemí a získané velmi zajímavé reference.

KOHO HLEDÁME A CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM
Hledáme obchodníka v oblasti online marketingu, větších webových stránek a IT projektů (programování aplikací, vývoj software na míru). Očekáváme akvizici nových zákazníků ať už na dlouhodobou spolupráci nebo jednorázové zakázky ze soukromého sektoru středních a větších firem. Součástí výkonu práce, i ohodnocení, je také zobchodování pasivních poptávek.

CO POŽADUJEME

  • drive a pro růstové vize
  • samostatnost
  • zkušenosti na obchodní pozici

CO MŮŽE BÝT VAŠÍ VÝHODOU

  • vlastní databáze potencionálních zákazníků
  • orientace na marketing/online/IT trhu

CO NABÍZÍME

  • vysoké finanční ohodnocení jak na úrovni fixního platu tak podílu na získaných tržbách (%, výše provize je tak prakticky bez omezení-zastropování)
  • neomezenou dovolenou, firemní automobil, Apple vybavení a další benefity v případě plnění plánu
  • zázemí stabilní agentury v centru Prahy s výbornou dostupností
  • financování osobních networkingových aktivit
  • síť kontaktů pro obnovení
  • "sales-free" pružnou pracovní dobu, home office
  • autonomii vlastní práce
  • kvalitní tým, který se postará o skvělou realizaci (= předpoklad pro upsell a WOM obchodní sítě)
  • vyváženou firemní kulturu (mladý kolektiv, moderní řízení ale tradiční přístup k businessu a práci)

Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce: Myslíkova, Praha 2 (Nábřeží - Mánes)
Víme, že vše je o sympatiích a konkrétních podmínkách. Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím životopis a my se Vám ozveme.

Budeme se těšit.

Tým Beneficia

Společnost
Beneficio Media, s.r.o.
Adresa
Myslíkova 1275/12, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Služby, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel