Koordinátor zaměstnanců - Německo

Německá personální agentura hledá zájemce na pozici KOORDINÁTOR ZAMĚSTNANCŮ.

Lokalita:

Göttingen, Gera, Halle am Saale

Náplň práce:

  • Denní kontrola zaměstnanců (docházka, ubytování atd.)
  • Denní komunikace se zaměstnanci
  • Komunikace s vedením agentury
  • Pomoc zaměstnancům v nouzových situacích
  • Řešení problémů s klientem (počet zaměstnanců, výměna nevhodného zaměstnance ...)
  • Administrativa - psaní emailů a skenování dokumentů
  • Komunikace s náborovým centrem firmy při plánování nových zaměstnanců

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oboru podmínkou !
  • Německý jazyk na úrovni - domluvit se
  • Řidičský průkaz
  • Flexibilita
  • Odolnost ve stresových situacích
  • Loajalita

Nabízíme:

  • Německá pracovní smlouva na neurčito
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Plat 3.000€ - 4.000€ brutto + bonusy, prémie
  • Růst mzdy po spokojenosti agentury
  • Notebook, telefon
  • Služební automobil po 3-4 měsících
  • Ubytování
  • Bonusy, prémie, peníze na vánoce

POKUD VÁS INZERÁT OSLOVIL ZAŠLETE NÁM PROSÍM ŽIVOTOPIS

Společnost
MD Personalservice GmbH
Adresa
Göttingen, Německo
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 3 000 – 4 000 EUR / měsíc
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Personalistika a HR, HR konzultant, Náborář, Personalista, Project Manager, Specialista logistiky, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura