TRAINEE PROGRAM V RYKO DĚČÍN

MODERNÍ OPRAVNĚ ŽELEZNIČNÍCH VAGÓNŮ

Ještě úplně přesně nevíš, co bys rád dělal, jsi absolventem technického oboru, strojírenství, elektro, automechanik, zámečník nebo máš vystudovanou dopravní školu?

Dobrý důvod přihlásit se k nám do RYKO do trainee programu. Při vstupním pohovoru společně sestavíme plán, ve kterých odděleních budeš během roku pracovat.

Technologie, příprava zakázky, defektoskopie, tlakové zkoušky, brzda nebo možná obchod. Záleží na Tobě. Jsi spíš manuálně šikovný? Děláš radši s CNC stroji nebo počítačem? Uvidíme.

V RYKO poznáš tradiční i moderní technologie oprav nákladních kolejových vozidel v praxi a postupně poznáš chod celé firmy.

Vzdělávej se každý den v praxi

Naši zaměstnanci ti rádi předají své znalosti a zkušenosti. Příležitostí, jak neustále posouvat své dovednosti, je v RYKO mnoho. Všechno, co jsi dosud znal jen teoreticky, u nás převedeš do praxe.

Talent umíme odměnit

Dostaneš odpovídající finanční ohodnocení a k tomu celou řadu zajímavých benefitů.

Po úspěšném absolvování trainee programu s tebou v RYKO počítáme na některém z našich pracovišť ve výrobě, v úseku kvality, na technologii nebo v obchodě. Budeš tak mít perfektně nakročeno v další kariéře.

Kdo se do Trainee programu může hlásit?

Vyučení zámečníci, automechanici, elektrikáři nebo obráběči a dále absolventi maturitního, bakalářského, magisterského nebo inženýrského studia technických oborů.

Požadujeme:

 • Od ukončení studia neuplynulo více než 5 let.
 • Angličtina nebo němčina – pro tvůj rozvoj v RYKO je velkou výhodou, pokud jeden z těchto jazyků ovládáš na komunikativní úrovni.
 • Zkušenosti z praxe sice oceníme, ale pokud je nemáš, nevadí. Vše potřebné tě naučíme.

Očekáváme:

 • Vážný zájem učit se a pracovat, zručnost, spolehlivost, dochvilnost.

Nabízíme:

 • stabilní rodinné prostředí a lidský přístup
 • 5 týdnů dovolené
 • příspěvek na stravování
 • benefitní systém - kafetérie
 • zvýhodněný telefonní tarif
 • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
 • řadu tradičních i netradičních odměn

Termín nástupu:

 • možný ihned nebo dle dohody

Mzdové podmínky:

 • dle dohody

Odpovědí na tento inzerát poskytujete společnosti RYKO a.s., IČO: 25418572, Dělnická 1408/29, Děčín VI-Letná jakožto správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Zpracování poskytnutých osobních údajů bude probíhat pouze v nezbytně nutné míře pro účely výběrového řízení, zcela v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 – „GDPR“. (viz Zásady zpracování osobních údajů http://www.ryko.cz). Potvrzení o přijetí životopisu obdrží pouze uchazeči, kteří budou dále pokračovat ve výběrovém řízení. Chcete-li zvýšit své budoucí šance na uplatnění, uveďte v rámci Vaší reakce na inzerát, že souhlasíte, aby po dobu 3 let společnost RYKO a.s. nad rámec tohoto výběrového řízení dále zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely nabídky pracovních příležitostí. Udělený souhlas můžete kdykoli odvolat.


Informace o pozici

Společnost
RYKO a.s.
Adresa
Dělnická 1408/29, Děčín – Děčín VI-Letná
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Strojní zámečník, Svářeč, Technolog ve strojírenství, Operátor CNC strojů, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.