Co vás čeká

Přímá práce s dětmi (0 - 18 let) umístěnými v Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc (krizová lůžka pro děti). Součástí pracovní náplně je výchovná a vzdělávací činnost, individuální práce s dětmi, doprovod dětí do školy, k lékaři, do volnočasových aktivit a zajištění provozu (úklid, vaření, prádlo). Nepřetržitý provoz, 12hodinnové směny - denní, noční.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vzdělání dle § 49a zákona č. 359/1999 Sb. o sociálně-právní ochraně dětí

Práce na PC

Řidičský průkaz skupiny B

Trestní bezúhonnost

Osobnostní předpoklady - velmi dobré komunikační dovednosti, zodpovědnost, organizační dovednosti, flexibilita, legislativní povědomí, empatie, schopnost spolupráce

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenost v práci s dětmi, v oblasti sociálně-právní ochrany dětí

Absolvované další vzdělávání v oblastech komunikace, výchovy, expresivních terapií, ...

Co vám můžeme nabídnout

Příspěvek na stravné, sick days, příspěvek na penzijní připojištění, podpora v dalším vzdělávání, teambuldingy, supervize, ...

Společnost
Dětské centrum Zlín, příspěvková organizace
Adresa
Burešov 3675/4, Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 21 300 – 31 300 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Dětské centrum Zlín, příspěvková organizace, Marek Mikláš
731 168 559