Pro naši firmu sídlící v Českých Budějovicích, která poskytuje služby v oblasti auditu, daňového poradenství, vedení účetnictví a zpracování mezd, hledáme posilu na pozici: Účetní

Požadavky:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • 3 roky praxe na podobné pozici výhodou
  • reference od předchozích zaměstnavatelů výhodou
  • nástup možný ihned

Náplň práce:

  • samostatné vedení účetní agendy pro externí klienty
  • zpracování daňových přiznání po zapracování výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • zaškolení a odbornou podporu ze strany zaměstnavatele i dalších kolegů/spolupracovníků
  • dobrý výdělek dle pracovních výsledků
  • flexibilní pracovní dobu
  • odborný a profesní růst - v případě zájmu po zapracování též možnost zpracování daňových přiznání
  • příspěvky na kulturní a sportovní vyžití zaměstnanců
  • možnost služebních cest v rámci Jihočeského kraje
  • velmi dobré autobusové spojeni, možnost parkování v areálu firmy nebo blízkém okolí
  • stravenkový paušál nebo příspěvek na stravování (stravenky)

Těšíme se na Vaší odpověď

Společnost
Kasyg, k.s.
Adresa
České Budějovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 34 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

KASYG komanditní společnost, Otto Kadlec
606 226 158