Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty je nevládní odborná instituce bránící svobodu a suverenitu. Chráníme liberální demokracii, právní stát a transatlantické spojenectví Česka. Pomáháme bránit Evropu zejména před nepřátelským vlivem Ruska a Číny.

Naší vizí je svobodné, bezpečné a prosperující Česko ve střední Evropě, která je nedílnou součástí transatlantického společenství a opírá se o pevné spojenectví s USA.

Politikům předkládáme odborná doporučení a systematicky sledujeme a hodnotíme jejich práci. Za zásadní prvky fungující liberální demokracie považujeme aktivní občany, zodpovědné politiky, politické strany naplňující svoji roli a soudržnou společnost, která sdílí hodnoty osobní svobody, lidské důstojnosti a rovnoprávnosti.

Od roku 2005 se jako nevládní nezisková organizace, která není spojena s žádnou politickou stranou, věnujeme výzkumné a vzdělávací činnosti. Vedle vydávání odborných publikací a komentářů pro média, pořádáme konference, semináře a školení zejména pro odbornou veřejnost.

Pro více informací navštivte náš web:

Projektová koordinátorka / Projektový koordinátor (BA)

Chcete být součástí programu Bezpečnostních akademií, který se zaměřuje na vzdělávání mladých talentů a pomáhat jim lépe se zorientovat v prostředí bezpečnostních institucí? Projektové řízení v neziskovce máte v malíku, případně máte zkušenost s řízením projektů ze soukromé či veřejné sféry? Chcete patřit do bezvadného týmu a pracovat v parádních kancelářích v naprostém srdci Prahy? Pokud jste na naše otázky odpověděli „ano“, přidejte se k nám.

CO VÁS ČEKÁ:

· Koordinace práce v rámci vzdělávacího programu Bezpečnostních akademií;

· Komunikace v rámci týmu i mezi zúčastněnými partnerskými organizacemi;

· Zajišťování plnění smluvních podmínek vůči donorovi vč. komunikace s donorem, plnění projektového plánu;

· Zodpovědnost za pravidelný měsíční finanční i narativní reporting v průběhu projektu pro potřeby organizace i pro donora;

· Event management – organizace různých formátů akcí pro specifické cílové skupiny (diskuze, přednášky, exkurze apod.).

CO VÁM NESMÍ CHYBĚT:

· Zkušenosti min. 2 roky z obdobné pozice v neziskové sféře, případně odpovídající zkušenosti ze soukromé či veřejné sféry;

· Prokazatelné zkušenosti s řízením projektů;

· Zkušenosti s programy zaměřenými na vzdělávání mládeže (např. Erasmus+) výhodou;

· Vysokoškolské vzdělání;

· Výbornou znalost anglického a českého jazyka slovem i písmem;

· Výborné komunikační dovednosti s citem pro jednání na různých úrovních;

· Prokazatelnou schopnost vést lidi – na úrovni jednotlivců, ale i jako celý tým;

· Pracovní flexibilitu reflektující aktuální dění a intenzitu jednotlivých fází projektů;

· Proaktivní a kreativní přístup k řešeným problémům, pečlivost, samostatnost, organizovanost;

· Zájem o politickou a odbornou diskuzi o tématu ruského vlivu v Evropě;

· Zodpovědnost za realizaci projektových plánů a naplňování strategického plánu;

· Ochota osobně se účastnit zahraničních cest v rámci jednotlivých fází projektů,

· Efektivní znalost MS Office, schopnost efektivně fungovat v online prostředí;

· Osobní přítomnost v kanceláři alespoň 3 dny v týdnu.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

· Pracovní zapojení na 100% úvazek s hrubou mzdou 36 000,- až 43 000,- CZK při plném úvazku na HPP dle zkušeností na dobu určitou s perspektivou dlouhodobé spolupráce;

· Příležitost zúročit a dále rozšiřovat své zkušenosti z projektového řízení nevládní neziskové organizace;

· Spolupráci na zajímavých zahraničních projektech v mezinárodním týmu;

· Práci v dynamickém a přátelském mezinárodním kolektivu silné nevládní organizace;

· Možnost vykonávání části práce z domova (až 2 dny v týdnu) a časovou flexibilitu;

· Prostor pro osobní růst a seberealizaci, systém firemního vzdělávání v provozu neziskové organizace;

· Možnost cestovat a potkat nejen zahraniční špičky v oboru;

· Pracovní místo s pracovní technikou v příjemné a klidné kanceláři v samém srdci Prahy.

ÚKOL PRO UCHAZEČE:

Chcete-li se ucházet o nabízenou pozici, splňte, prosíme, následující úkol a přiložte jej jako text ve formátu PDF k přihlášce:

V rámci EVC organizujeme workshopy o dezinformacích pro NGO experty ze zemí V4. Na základě údajů v níže uvedeném přehledu sepište v angličtině krátké narativní shrnutí (max. 200 slov) pro donora projektu o tom, jak byl tento workshop úspěšný. Zhodnoťte plánované cíle a reálný dopad, jakého se podařilo dosáhnout. Text by měl obsahovat veškeré možné detaily, díky kterým získá donor jasný obrázek o tom, co a jak proběhlo.

Activity: Conduct training on disinformation for experts from NGO sector from V4 countries

(Indicator - Target; Reality)

Number of trainings conducted - Target May 2021: 2; Reality May 2021: 2;

Number of participants who completed training - Target May 2021: 30; Reality May 2021: 25;

% of knowledge and skills of the trained participants increased - Target May 2021: 60; Reality May 2021: 70;

% of participants who noted "satisfaction" or an increased in knowledge or ability - arget May 2021: 100; Reality May 2021: 80;

Number of training participants who noted "satisfaction" or an increase in knowledge or ability - Target May 2021: 2; Reality May 2021: 2.

CO MUSÍ OBSAHOVAT VAŠE REAKCE:

Váš životopis ve formátu PDF.

Váš motivační dopis ve formátu PDF. Zajímá nás zejména:
Proč chcete spolupracovat právě s námi?
Proč jste pro nás právě Vy ta nejlepší volba?

Výše uvedený úkol ve formátu PDF.

HARMONOGRAM:

NÁSTUP IHNED NEBO DOHODOU!

Společnost
Evropské hodnoty z.s.
Adresa
Sněmovní 174/7, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 36 000 – 43 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Vzdělávání a školství, Administrativní pracovník, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Produkční, Project Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace