Pro našeho klienta, společnost specializující se od roku 1992 na vývoj, školení, služby, expertizy a dodávky v oblasti tepelného a chemicko-tepelného zpracování ocelí a kovů pro své klienty, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Programátora C+, C++.

PROGRAMÁTOR C, C++

Náplň práce:

  • vývoj a rozvoj systému v programovém prostředí Control Web pro řízení zařízení např. ve spojení s PLC Simatic na dálku i přímo u zákazníka
  • tvorba spojení výrobní technologie s informačním systémem podniku
  • propojení systému s datovým serverem s mnoha webovými klienty
  • rozvoj systému pro vytváření náročných vizualizací
  • automatizace archivace dat procesů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnické nebo IT vzdělání, vhodné i pro absolventy s chutí učit se novým věcem
  • praktické znalosti programování v jazyku C+, C++ a SQL
  • znalost Aj na komunikativní úrovni
  • aktivní řidič oprávnění B pro výjezdy k zákazníkům v ČR, SR
  • orientace na potřeby zákazníka
  • tvůrčí přístup
  • spolupráce s kolegy na řešení projektu

Nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu s ohledem na potřeby zákazníků
  • možnost občasné práce z domova
  • ohodnocení bude předmětem osobního jednání dle dosažené kvalifikace
  • hlavní pracovní poměr s pracovním úvazkem 40 hodin týdně
  • stravenkový paušál
  • vzdělávací kurzy Aj
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • práce v klidném prostředí
  • mobilní telefon a PC
  • místo výkonu práce v Čerčanech, okres Benešov

Společnost
JISTU recruitment s.r.o.
Adresa
K vodárně 531, Čerčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

+420 604 197 580
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.