- Jsme součástí globální portugalské společnosti, která nabízí špičková řešení pro automobilový interiér. V našem týmu vytváříme přátelské prostředí, kde se respektujeme, nasloucháme a otevřeně komunikujeme.

- Jsme předním dodavatelem interiérových komponentů pro zákazníky prémiových značek, jako jsou např. Maserati, Land Rover, Volvo, BMW, PSW, Audi, VW a Škoda.

- Jsme flexibilní, operativní a vždy otevřeni novým myšlenkám a postupům. Neustále rozšiřujeme způsoby zpracování a finalizace používaných interiérových materiálů. Jen v minulém roce jsme výrobkové portfolio rozšířili o proces výseku a 3D prošívání přírodních usní, laserového výseku, svařovaní a kašírování dveřních panelů s precizním ručním pozicováním komponentů. Nově se soustředíme na výrobu chemickými procesy pěnění dílců. Umíme tak rychle a kvalitně přinést našim zákazníkům řešení šité na míru.

Process specialist + CI engineer

Hledáme kolegu,

který bude definovat a následně optimalizovat projekty a procesy tak, aby všechno fungovalo rychle, efektivně a jednoduše, který se na denní bázi pohybuje mezi lidmi, rád komunikuje, naslouchá, analyzuje, současně je asertivní, přesvědčivý a umí se prosadit.

Co Vás čeká?

  • uplatňovat a podporovat metodu 5S, KAIZEN, LEAN ve své oblasti působnosti
  • definovat proveditelnost nových projektů z pohledu výkonnosti, normování
  • definovat procesní layout
  • definovat výrobní procesy a cíle
  • monitoring výkonu projektů a hledání příležitostí pro jejich zlepšování
  • controlling všech činností souvisejících s novými výrobky, procesy nebo zaváděním technických změn
  • dodržovat a podporovat dodržování předpisů, norem a postupů v oblasti kvality, bezpečnosti, zdraví a životního prostředí

Co do Vás očekáváme?

  • zkušenost na stejné či obdobné pozici min. 1 rok (ideálně automotive průmysl)
  • znalost APQP, Flow Chard, FMEA, 5S, KAIZEN, LEAN, základy ISO9001 a IATF 16949
  • aktivní přístup k řešení problémů, dobré organizační schopnosti, zodpovědnost, rozhodnost, asertivní přístup, logické myšlení a schopnost motivovat lido kolo sebe

Co vám můžeme nabídnout?

  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den (nestrhneme Vám za stravenky ani korunu)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění (ihned po zkušební době)
  • po odpracovaném roce nárok na bonusy v cafeterii
  • příspěvek na dopravu
  • náborový příspěvek za doporučeného kandidáta
  • docházkový bonus

Budeme se těšit na Váš životopis.

Společnost
ERT Automotive Bohemia s.r.o.
Adresa
U Vodárny 1506, Písek – Budějovické Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Strojírenství, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ERT Automotive Bohemia s.r.o., Ing. Karina Maximová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.