Chart Ferox, a.s., přední světový výrobce kryogenních zařízení na skladování a distribuci technických plynů, vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

Inženýr pevnostních výpočtů

Pracovní náplň

  • Pevnostní návrh a kontrola zařízení při dodržení technických, technologických, bezpečnostních a ekonomických parametrů, které jsou stanoveny výrobním příkazem, technickými normami a specifikacemi.
  • Řízení skupiny lidí v rámci přidělené zakázky nebo projektu.
  • Zodpovědnost za splnění všech požadavků zadaných zakázek a projektů. Dodržení termínu, rozpočtu (v rámci možností) a kvality.
  • Kontrola konstrukční dokumentace.
  • Vypracování technických podkladů k testování výrobků.
  • Provádění dalších činností odpovídajících druhu práce sjednaném v pracovní smlouvě.
  • Studium technických norem a vypracování vzorových výpočtů na jejich základě.

Požadujeme

  • VŠ, zaměření na strojírenství.
  • Znalost konstrukční, technologické a výrobní problematiky společnosti.
  • Znalost pevnostního (případně procesního) návrhu zařízení.
  • Znalost norem a konstrukčních kódů souvisejících s oborem.
  • Znalost konstrukčních dovedností.
  • Uživatelská znalost práce na PC včetně CAD.
  • Znalost AJ.
  • Zkušenosti se softwarem ANSYS, Triflex, Caesar apod., výhodou.

Nabízíme

  • Zajímavé zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity ve formě Cafeterie.
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění.
  • Práce na zajímavých projektech.
  • Široký program firemního vzdělávání.

Společnost
Chart Ferox, a.s.
Adresa
Ústecká 1335/30, Děčín – Děčín V-Rozbělesy
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.