ÚČETNÍ , až 40 000,- Kč/měsíc

EKOTERM je společnost působící na trhu dodávek tepla, správy, výstavby a rekonstrukce technologických

celků jako jsou kotelny, nebo vzduchotechnické systémy bytových domů, administrativních budov a hotelů 30
let. V Praze zaujímáme přední pozici v oboru a náš kolektiv potřebujeme posílit o nové spolehlivé kolegy. Našim cílem
není jen spokojený zákazník, ale také spokojený zaměstnanec. Jsme vždy připraveni zaměstnanci vyjít vstříc.

Co Vás čeká?

Čeká Vás nová zkušenost s našimi automatizovanými účetními postupy a systémy. Naše společnost v roce 2020
dosáhla plné elektronizace účetnictví. Budete mít odpovědnost za účtování svěřených společností.

Mezi další úkoly bude patřit:

• přípravy plateb,
• komunikace s úřady, dodavateli či zákazníky,
• příprava měsíčního DPH a kontrolního hlášení,
• účtování pokladních a bankovních dokladů,
• účast na měsíčních/ročních závěrkách,
• archivace dokumentů a správa dokumentů elektronických databází

Minimální požadavky:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou na obchodní akademii

Benefity:
Příspěvek na stravu
Penzijní připojštění
Vzdělávací kurzy a školení
5 týdnů dovolené
2 dny sickday
Bonusy/prémie

Společnost
EKOTERM – STAVBY s. r. o.
Adresa
Klánova 1431/61, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

EKOTERM - STAVBY s. r. o., Ondřej Lukeš
241 481 449