Hledáme obchodního zástupce pro volnočasové weby
Máte v sobě dravost po úspěchu, motivaci být lepší než včera a nemáte rád/a stereotyp?
Do Agentury Paseo hledáme nové členy obchodního týmu.

Kdo jsme a kdo nejsme?

Rozhodně nejsme pojišťováci, telemarketing, ani nic podobného. Jsme společnost vlastnící volnočasové a turistické portály - Vyletnik.cz, Kdykde.cz, Rodinnevylety.cz, Tipynavylet.cz, Holiday.cz Staráme se o obsah našich webů, který návštěvníkům poskytujeme zdarma. Neprodáváme tedy ani zájezdy, ani nepronajímáme chaty, ani nic dalšího. Návštěvníci našich portálů si k nám přicházejí odpočinout a v dobré náladě plánují svůj volný čas. A protože takových lidí přichází hodně, vzniká tu zcela přirozeně mediální prostor pro obchodování. Podstatou našich příjmů je online marketing, který poskytujeme našim klientům na tomto mediálním prostoru.

Co budete dělat?

Vaší prací bude obchodní jednání jak se stálými klienty, tak aktivně oslovovat nové klienty a zpracovávat leady. Komunikace s klienty je formou osobních schůzek, videohovory nebo telefonicky.

Naše činnost je založena na B2B obchodě. Mezi naše klienty patří provozovatelé památek, atrakcí a turistických bodů zájmu, města, obce, pořadatelé akcí i komerční subjekty vázané na cestování a kulturu.

Co požadujeme?

  • Zodpovědnost, pracovitost, komunikativnost a chuť se vzdělávat v oboru
  • Živnostenský list (IČO), nebereme Vás jako zaměstnance, všichni tady podnikáme a to vytváří výbornou atmosféru
  • Perfektní znalost českého jazyka
  • Základní práce s počítačem
  • Čistý výpisu z rejstříku trestů

Zkušenosti jsou výhodou, ale vše, co bude potřeba, Vás rádi naučíme!

Co nabízíme?

  • Práci v mladém a pohodovém kolektivu v pražském Karlíně
  • Zajímavé provize z uzavřených obchodních případů + finanční bonusy i fixní mzdu
  • Příspěvek na pohonné hmoty, mobilní telefon a notebook
  • Možnost občasné práce z domova
  • Super benefity jako jsou vstupenky na koncerty, festivaly, ad.
  • Zkušenosti v online marketingu

Chcete s námi spolupracovat? Zašlete nám prosím životopis a motivační dopis. Rádi Vás pozveme na schůzku.

Společnost
Agentura Paseo, s.r.o.
Adresa
Šaldova 476/9, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Obchodní zástupce, Specialista marketingu, Prodejce po telefonu/Telesales, Online Marketing, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Agentura Paseo, s.r.o., Stanislav Hulín