GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

L1 Support Specialista

Klientem je prestižní mezinárodní investiční skupina. Pro daného klienta obsazujeme pozici L1 Support Specialista.

Náplň práce:

- Přímá podpora interních uživatelů

- Zajištění bezproblémového fungování IT infrastruktury a služeb

- Správa hardware/software a jeho evidence

- Instalace komponent HW a SW

- Zapojení do návrhu nových IT služeb

- Sdílená zodpovědnost za úpěšnou implementaci při zavádění nových služeb

- Analýza a řešení chybových stavů instalovaného vybavení ICT

- Komunikace s externími dodavateli v oblasti ICT

- Tvorba dokumentace a postupů instalace, správy ICT

- Spolupráce na skupinových IT projektech - například zajímavé projekty digitalizace

Požadujeme:

- Praxe v oboru IT

- Znalost produktů MS Office

- Zkušenost s instalací Windows 10 a softwaru obecně

- Znalost Active Directory a Microsoft Windows Server

- Obecné technické znalosti (TCP/IP, sítě, tiskárny a další hardware)

- Orientace v audio/video technice

- Proaktivní přístup k práci

- Profesionální komunikace v ústní i v písemné podobě

- Středně pokročilá znalost anglického jazyka

Výhodou:

- Zkušenost s prostředím Microsoft 365 a MS Azure

Nabízíme:

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která vstoupí na NY burzu cenných papírů

- Roční bonus

- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z měsíční mzdy

- Nákup výpočetní techniky se slevou až 30 %

- MultiSport karta

- Program nadstandardní zdravotní péče – příspěvky na očkování, pravidelné preventivní prohlídky

- Příspěvek na dotované stravování ve firemní restauraci vyhlášené skvělou nabídkou

- Moderní firemní fitness

- Práce v opravdu příjemném a moderním prostředí

- Zázemí prestižní společnosti a možnost dlouhodobé spolupráce a rozvoje

- 5 týdnů dovolené

- Den volna pro charitu / dobrovolnický den

- Služební telefony i pro soukromé hovory

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura