Pro našeho klienta působícího v oblasti zdravotnictví/farmacie hledáme schopného manažera pro Business Development a rozvoj nové sítě laboratoří.

Co vás čeká:

  • Řízení obchodního týmu a poboček
  • Vytváření nových obchodních příležitostí
  • Návrh a správa budgetu
  • Zodpovědnost za jednotnou komunikaci napříč společností

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Prokazatelné zkušenosti na manažersko-obchodní pozici ( s ideálním rozvržením 50% MANAŽER – 50% OBCHOD)
  • Silné komunikační a vyjednávací dovednosti spolu se schopností nalézt to nejlepší řešení
  • Zkušenosti s rozjezdem Start-Up (ideálně v oblasti poskytování služeb – farmacie/zdravotnictví)
  • Zkušenosti s nastavením obchodní strategie
  • Zkušenosti s tvorbou plánů a rozpočtů.
  • Zkušenosti s řízením týmu
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Odvaha zkoušet nové cesty a řešení, zodpovědnost, pečlivost a dotahování věcí do konce
  • Dobrý time management, samostatnost a schopnost prioritizace, odolnost vůči stresu
  • Orientace na výsledek a plnění cílů

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavou a rozmanitou práci
  • Služební vozidlo i pro soukromé účely
  • 25 dnů dovolené
  • Zaškolení a další možnost odborného vzdělávání
  • Mobilní telefon a notebook
  • Moderní pracovní prostředí a zázemí firmy

Společnost
EMBASSY Public Relations s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EMBASSY Public Relations s.r.o., Adéla Šmídová