Jsme firma Vertiv Czech Republic s.r.o., která jako součást nadnárodní společnosti VERTIV podniká v oblasti strojního a elektro průmyslu. Hledáme studenta VŠ na výpomoc s projekty v mezinárodním týmu.

Brigádník do oddělení mechanického vývoje - Plzeň (M/Ž)

Co Vás čeká?

* Pracovní doba dle domluvy s nadřízeným
* Zajímavé zkušenosti do životopisu a odborná práce při vývoji nejnovějších technologických zařízení
* Podíl na vývoji nových produktů
* Vytváření 3D/2D dokumentace
* Provádění konstrukčních změn, asistence při testování nebo tvorbě prototypů

Co požadujeme?

* Znalosti získané studiem (VŠ strojírenského zaměření)
* Znalost angličtiny na komunikativní úrovni, němčina výhodou
* Uživatelská znalost MS Office (Visio, Word, Excel, PowerPoint…)
* Znalost práce s CAD-programem (CREO nebo Solid Edge výhodou)
* Zájem o problematiku, pečlivost

Nabízíme

* dlouhodobou spolupráci na dohodu o provedení práce (popř. dohodu o pracovní činnosti)
* možnost dalšího pracovního uplatnění v mezinárodních projektech

Společnost
Vertiv Czech Republic s.r.o.
Adresa
Technická 3037/6, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Vertiv Czech Republic s.r.o., Hana Olšarová
+420 720 986 126