M-SOFT, spol. s r.o. je největším poskytovatelem internetového připojení na Jihlavsku.
Internetové služby poskytujeme firmám i domácnostem na vlastní optické a mikrovlnné infrastruktuře od roku 1998.
Jsme členem sdružení NIX a RIPE.

Náš jihlavský uzel je připojen BGP protokolem 5 linkami do nezávislých internetových sítí a 2 přímými linkami do NIXu.

Centrální prvky sítě jsou a hlavní část technologií jsou umístěny v našich objektech v ulici Jana Masaryka.

Zde jsou dovedeny páteřní přípojné optické linky a realizovány rozvody optickými kabely k bytovým domům, komerčním komplexům, přímo i k jednotlivým zákazníkům a na retranslační body, ze kterých provádíme poslední skok mikrovlnnou technologií k zákazníkům.

Od roku 2015 jsme zahájili intenzivní výstavbu vlastní optické sítě, kterou neustále rozšiřujeme jak v Jihlavě, tak i v okolních obcích.

V současné době poskytujeme internetové připojení v Jihlavě a více než 130 obcích na Vysočině.

Výnosy naší firmy v r.2021 byly 67 mil. Kč.

Správce internetové sítě ISP

Pracovní náplň

Konfigurace, rozvoj a dohled rozlehlé internetové sítě s téměř 30 tisíci zákazníky a datovými toky 40 Gb/s.

O naší internetové síti

Páteřní části sítě jsou na technologii Cisco. Síť má vlastní autonomní adresní systém a BGP routery.

Nyní přecházíme na 100G technologii

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Znalosti a zkušenosti s routingem, VLAN a security switchů.

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti s BGP, dynamickým routingem, OS LINUX a Mikrotik.

Co vám můžeme nabídnout

Velmi zajímavá a různorodá práce na vývoji a rozšiřování dynamicky rostoucí sítě, možnosti dalšího rozvoje a vzdělávání v síťařině a angličtině, společné akce a přátelský kolektiv.

Výdělek 55-62.000 Kč.

Společnost
M - SOFT, spol. s r.o.
Adresa
Jana Masaryka 1663/14, Jihlava
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 62 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.