Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, se sídlem v Ústí nad Labem a více jak 150letou tradicí v chemickém oboru vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

ANALYTIK/ČKA TRHU - PRICING MANAGER

pracovní pozice je vhodná také pro absolventy/absolventky VŠ škol

Pracovní náplň:

vytváří ceníky pro prodejní manažery, navrhuje optimalizaci marží
analyzuje činnost konkurence společnosti (včetně webu)
provádí analýzu trhu, sleduje a vyhodnocuje trendy
spolupracuje na tvorbě prognóz prodeje

Požadujeme:

VŠ vzdělání preferováno (ekonomické zaměření výhodou)
analytické myšlení, zájem o prodej a business obecně
znalost práce v Excelu (datové zdroje a kontingenční tabulky)
anglický jazyk – komunikativní úroveň

Nabízíme:

5 týdnů dovolené
benefitní home office
pružná pracovní doba
firemní zvýhodněné stravování
příspěvek na penzijní připojištění
zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky
možnost využití rekreačních zařízení v Rokytnici nad Jizerou či Špindlerově Mlýně
dostupnost pracoviště v centru města Ústí nad Labem, blízkost nádraží a MHD
další benefity a informace na www.spolchemie.cz/cs//kariera

Ostatní sdělení:

práce na plný úvazek 37,5 hod./týden
3 měsíce ZD, doba určitá 1 rok s následnou možností změny na dobu neurčitou

Společnost
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Adresa
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 33 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Prodej a obchod, Ekonom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.