Společnost EPLAN Solutions s.r.o. je součástí skupiny EPLAN. Zabýváme se vývojem softwaru pro urychlení konstrukčních a projekčních procesů. Vyvíjíme aplikace pro elektrotechniku a mechatroniku. K našim zákazníkům patří firmy na špičce technologického vývoje v různých oborech inženýrské činnosti: ABB, Honeywell, Kuka, Siemens, SpaceX, Tesla, Hella, Vestas, ZF, Hymer, ...

Automated software test engineer

Pro naše vývojové centrum v Praze hledáme kolegu se vztahem k technice, dobrými nápady a chutí vymýšlet nová řešení

Jaká bude náplň Tvé práce:
- Implementace nového testovacího frameworku – Appium, ...
- Rozvoj současného testovacího frameworku založeného na CodedUI.
- Stabilizace a vývoj automatických testů.
- Podpora při release testování.
- Vývoj podpůrných nástrojů pro zpracování výstupů automatických testů, paralelizace, ..

Co očekáváme:
- Dobrou orientaci v testování software.
- Preferujeme znalost Microsoft Visual Studio a programovacího jazyka C#, případně C++ nebo VB.
- Zkušenost se psaním automatických testů a rozvojem testovacího frameworku.
- Schopnost komunikace v angličtině.
- Zodpovědnost a samostatnost a aktivní přístup.

Co získáte vy:
- Zajímavou práci na unikátním projektu kompletně vyvíjeném v Praze.
- Velmi pěkné platové ohodnocení.
- Práci pro renovovanou společnost a nejvyšším tržním podílem na trhu Elektro-CAD systémů.
- Motivující a přátelský tým vývojářů a testerů s vysokou odbornou kvalifikací.
- Odborné vzdělávaní a kurzy.
- Dlouhodobou spolupráci.
- Individuální organizaci pracovního času s volitelným podílem home-office.
- Příspěvky a benefity.

Reference:

Společnost
EPLAN Solutions s.r.o.
Adresa
Dukelských hrdinů 564/34, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester, Quality Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.