Verizon je světovým leaderem v telekomunikacích, IT rešeních, informačních službách a zábavním průmyslu. Jako společnost silně věříme, že naše role v propojování lidí, nápadů a příležitostí je stežejní k naplnění výzev budoucnosti. 96 % Fortune 1000 společností, tisíce vládních agentur a vzdělávacích institucí se spoléhá na naše služby.

Placená stáž v IT pro vysokoškoláky

Rádi byste si našli smysluplnou brigádu během studia? Vypisujeme stáže pro studenty, které zajímají sítě a kyberbezpečnost!

Proč by Tě to mělo zajímat?

Propojíme Tě s našimi školiteli, techniky a manažery, kteří se Ti budou věnovat. Dozvíš se, jak funguje velká mezinárodní firma a budeš mít možnost strávit čas s různými týmy. Součástí stáže bude taky nějaký ten čas strávený v našem labu, aby ses mohl/a o síťařině dozvědět co nejvíce. Po zaškolení si budeš moct vyzkoušet pracovat s našimi síťovými inženýry a získat praxi v oboru. Navíc budeš mít možnost pracovat v mezinárodním kolektivu, takže super na procvičení angličtiny!

Stáž je placená - nabízíme dohodu o pracovní činnosti.


Koho hledáme?

VŠ studenty IT oborů se zájmem o síťařinu, s chutí učit se a pracovat na své kariéře.

Měl/a bys být ideálně ve 3.-5. ročníku studia a domluvit se anglicky. Najdeš si 15-20h týdně pro stáž ve svém rozvrhu. Samozřejmě se budeme snažit být flexibilní, ať zvládneš skloubit studium, vše je na vzájemné dohodě. Rádi bychom, aby naše spolupráce trvala zhruba 6-12 měsíců. Začínáme v únoru (po zkouškách), ale ozvi se nám radši co nejdříve.


Informace o pozici

Společnost
VERIZON
Adresa
28. října 3348/65, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Práce převážně z domova
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže.

Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny