Hledáme do našeho týmu ve Zdibech zodpovědného kolegu, který nám pomůže pečovat o naše zákazníky.
Nemusíš mít v oboru zkušenosti nebo školu, stačí zápal a chuť učit se.
Tvým denním chlebem bude komunikace se zaměstnanci našich zákazníků, příprava HW a starost o ticketovací systém pod dohledem zkušenějšího kolegy.

Náplň práce:

  • Odbavování ticketů v HelpDesk systému
  • Kontrola a správa monitorovacího systému (Zabbix)
  • Správa koncových stanic Windows 10/11
  • Správa serverů Windows a UNIX

Co potřebujeme:

  • Zkušenosti nebo jen otevřenou mysl a zapálení pro IT
  • Příjemné vystupování a komunikaci
  • Přehledné vedení dokumentace

Co je výhodou umět nebo co se u nás můžeš naučit:

  • Znalosti TCP/IP
  • Znalosti struktury doménové sítě
  • Virtualizace a zálohování (VMWare)
  • Správa UNIX serverů
  • Microsoft Azure, O365, InTune, SOTI
  • Znalost (PostgreSQL, MySQL a MSSQL)
  • Scriptování v jazyce Bash nebo Python a PowerShell
  • Docker a Kubernetes

Co nabízíme:

  • Příjemný kolektiv na pracovišti
  • Prostor a příležitosti pro vývoj a kariérní posun
  • Odpovídající finanční ohodnocení podle nabitých zkušeností
  • Možnost práce na jiných zajímavých projektech
  • Nové myšlenky vítány
  • Spolupráce formou IČO na živnostenský list

Společnost
AntHill s.r.o.
Adresa
Pražská 180, Zdiby
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Pracovník help desku, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AntHill s.r.o., Tomáš Hájek
722 775 230