Národní ústav duševního zdraví (NUDZ) je moderní výzkumně a klinicky orientované centrum, referenční pracoviště pro oblast duševního zdraví v České republice a spolupracující centrum Světové zdravotnické organizace (WHO) pro výzkum veřejného duševního zdraví a rozvoj služeb v této oblasti.
Vypisujeme výběrové řízení na pozici

Systémový specialista IT

Pracovní náplň:

  • správa Microsoft technologií (Windows Server, Exchange, Active Directory, Group Policy, PowerShell, SQL Server, Certificate Authority)
  • správa virtualizace VMware vSphere
  • správa zálohování Veeam
  • správa diskových polí (NetApp výhodou)
  • správa síťové infrastruktury (LAN, Wi-Fi, firewall – Cisco výhodou)
  • podpora podnikových aplikací (identity management, personální/mzdový systém, ekonomický systém, nemocniční systém aj.)

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe v oboru informatiky
  • prokazatelné znalosti a zkušenosti ve výše uvedených oblastech, praktická zkušenost s některou vyjmenovanou technologií alespoň 1 rok
  • ochota učit se novým věcem
  • certifikovaná školení výhodou

Co Vám můžeme nabídnout ?

  • příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaném výzkumném / léčebném ústavu
  • kvalitní odborné zaškolení
  • home office
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • posilovna, kolárna
  • masáže a služby v oblasti fyzioterapie přímo v NUDZ

Společnost
Národní ústav duševního zdraví - NUDZ
Adresa
Topolová 748, Klecany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Databázový specialista, Databázový administrátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Národní ústav duševního zdraví - NUDZ, Mgr. Eva Hrdličková