Možná jsi tuhle nabídku už četl/a, ale...

Možná jsi tuhle nabídku už četl/a, ale neposlal/a jsi životopis. Tady jsou nejčastější důvody, proč se člověk nerozhoupá:

👉 "Tahle nabídka je až moc dobrá. Kdo nabízí takové peníze, tak lže" 👈 - Chápu, že to tak může vypadat, ale tyhle podivně vysoké výplaty se obvykle píší k obchodním pozicím. Kde si taky snadno nemusíš vydělat ani korunu. Tohle není obchodní pozice, ani finanční poradenství, ani pojišťovnictví, ani realitní byznys... Je to klasická pozice specialisty v marketingu, na kterou tě od počátku vycvičíme. Všechno info je zde reálné a pravdivé. Žádné plané sliby.

👉 "Viděl/a jsem tu nabídku už stokrát. Nemůžete tak dlouho nikoho najít?" 👈 – Měsíčně nás poptává tolik firem, že abychom je stíhali obsluhovat, muselo by nás být 3x tolik. A to už je nás na oddělení 25 (celkově na všech odděleních přes 80). Proto inzerujeme stále. Ale je pravda, že si lidi hodně vybíráme, protože jich měsíčně umíme vyškolit jen několik.

👉 "Viděl/a jsem reklamy a komentáře lidí. Nelíbí se mi" 👈 – V pořádku, ty nebudeš muset žádné bizardní reklamy tvořit. Udělaly z nás ale jednu z největších a nejziskovějších marketingových agentur v České republice. Markeťákům se nelíbí, podnikatelé je milují. Máme přes 30 000 zákazníků, extrémně spokojené klienty a děláme zatraceně dobrou práci. Co víc můžeme chtít? :)

Zpátky k nabídce. Stejně, jako zlepšujeme životní úroveň našich klientů, jsem ochotný zlepšit i tu Tvou. Pokud na to máš.

Stačí říct "MOŽNÁ"

...a poslat životopis.

Pojď dělat práci, ve které se z Tebe stane postupem času špičkový specialista marketingu, který našim zákazníkům mění životy.

Pojď dělat práci, kde nám půjde společně o to, aby za námi zůstávaly stovky extrémně spokojených zákazníků. Chceme totiž doručit více, než od nás očekávají.

Pokud hledáš práci, kde si to pouze "odsedíš", ušetříme Ti čas. Tohle není pozice pro Tebe.

Že zatím o marketingu nic nevíš? Nevadí! První věc, které Tě na Iniziu čeká je zaškolení v naší INIZIO Academy, kde pro Tebe máme zpracovány desítky hodin výukových videí a mnoho materiálů, které jsme připravili na míru pro tuto pozici.

Co je pro nás ale důležité:

 • Je s Tebou příjemné jednat, jsi pokorný/á a ctíš filosofii "náš zákazník, náš pán."
 • Dokážeš si pohlídat dobré výsledky projektu
 • Naši klienti pro Tebe budou na prvním místě
 • Jsi připravený/á se stále učit, a to hodně, protože náš obor se neskutečně rychle vyvíjí
 • Máš představu o tom, co znamená Google Analytics, PPC, Facebook a víš, co to znamená konverze. A nebo jsi alespoň schopný/á si vše dostudovat. Nenajímáme nicméně dle toho, co umíš teď. Najímáme dle toho, jak jsi schopný/á se učit.
 • Baví Tě myslet a hledat nové cesty více než vymýšlet problémy
 • Jsi disciplinovaný/á, abys zvládal pracovat z domova
 • Umíš psát česky bez chyb


A co Ti můžeme nabídnout my?

 • Odměnu až 70.000 Kč po prvním roce dle Tvých výkonů (to nejsou jen náborové sliby). Po 24 měsících klidně i 100.000 Kč a víc. Záleží jen na Tobě a Tvých výkonech.
 • Po intenzivním zaškolení možný až 100% homeoffice. Ale pokud preferuješ pracovat v našich krásných kancelářích v centru Českých Budějovic, kde si můžeš užívat neomezeně skvělé kávy zdarma a dalších výhod, velmi rádi se s Tebou budeme vídat klidně každý den. Volba je na Tobě a Tvém oblíbeném pracovním stylu.
 • Smysluplnou práci s velmi chytrými kolegy, kteří ji mají rádi a věří v její dopad.
 • Výhoda chytré firmy je i to, že se tu neřeší blbosti, nevedeme žabomyší války a neplácáme o ničem.
 • Zdravě hrdou firemní kulturu.
 • Budeme se hodně věnovat Tvému růstu. Toto není pouze floskule, tak jako je často uváděno v pracovních inzerátech jiných firem. My Tě opravdu potřebujeme připravit na pozici tak, aby byl/a schopný vykonávat pozici s dobrým přesahem do digitálního marketingu a webového vývoje a těšíme se, že Tě budeme učit.
 • Smíšený kolektiv mladších i zkušenějších kolegů zajišťuje maximální brainpower.
 • Sick-days jsou samozřejmostí.
 • Jsme stabilní firma s historií více jak 15 let a stále máme obrovskou chuť inovovat a vyvíjet se.
 • Po pár letech u nás se z Tebe stane člověk s obrovskou hodnotou na trhu. Specialista, který bude rozumět velmi atraktivnímu oboru na úrovni, že se Ti moc lidí v ČR nevyrovná.
 • Flexibilní pracovní doba.
 • Zajímavé výzvy, které Vás budou posouvat kompetenčně, finančně i lidsky.
 • Prakticky neomezený růst. Díky tomu, že jsme jedna z největších a nejziskovějších marketingových firem v Česku, můžeme stále rozšiřovat portfolio i našich dalších vlastních firem. Do jejich managementu pak samozřejmě dosazujeme naše nejspolehlivější pracovníky.

Pošli nám životopis a zjisti více.


Informace o pozici

Společnost
INIZIO Internet Media s.r.o.
Adresa
Žižkova tř. 1914/1a, České Budějovice – České Budějovice 6
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel