Jestli jste si také mysleli, že dobrý prospěch a vysokoškolský diplom Vám zajistí skvělou práci...

...asi se teď nestíháte divit. Úplně to tak nefunguje, že? Inflace v plném proudu, nejistota na trhu snad všeho a Vy hledáte práci...

Ne snad, že byste si nemohli vybrat. Práce je kolem habaděj… ale tak nějak cítíte, že jste od života čekal/a něco trochu jiného, že?

Místo svých původních představ se chystáte vzít něco za 35 000 měsíčně, s tím, že jste připraveni jít i níž. Hlavně, že budete mít naději, že si za pár měsíců sáhnete na 40 000, za rok na 45 000 a před důchodem si snad sáhnete i na padesátku. Prostě kompromis. Protože to je běžné. A Vy jste běžný/á?

Dobrá výplata začíná 7, 8 …

Vždyť si to vezměte. Byli jste ve škole dvakrát lepší než průměr? Pak byste měli brát za práci hlavou alespoň dvakrát lepší peníze. Chodili si k Vám spolužáci pro rady, ačkoliv se nepovažujete za knihomola ani šprta? No, teď oni mají lépe placenou práci a Vy (se) hledáte.

Ale zpátky k tomu, proč jste tady.

A proč tenhle inzerát píše jedničkář obklopený extrémně dobře placenými jedničkáři.

Být jedničkář je jednoduché, když máte vysoké IQ. Jedničkář sice neznamená automaticky vysoké IQ, ale statistická pravděpodobnost je vyšší. Když jsou navíc "použitelní" pro práci a nezlenivěli z toho, že jim šlo všechno automaticky, máme tu vítěze. Člověka s perfektní šancí žít lepší život.

Učení čehokoliv je řádově jednodušší, když máte vysoké IQ.

A my Vás rádi naučíme něco, co Vás jako nadprůměrně inteligentního pracovitého člověka bude živit lépe, než manažery v korporátu. A můžete to dělat i z domova, pokud budete chtít.

Co je pro nás důležité:

- Je s Vámi příjemné jednat, jste pokorný/á a ctíte filosofii "náš zákazník, náš pán."

- Dokážete si pohlídat dobré výsledky projektu

- Naši klienti pro Vás budou na prvním místě

- Jste připravený/á se stále učit, a to hodně, protože náš obor se neskutečně rychle vyvíjí

- Máte představu o tom, co znamená Google Analytics, PPC, Facebook a víte, co to znamená konverze. A nebo jste alespoň schopný/á si vše dostudovat. Nenajímáme nicméně dle toho, co umíte teď. Najímáme dle toho, jak jste schopný/á se učit.

- Baví Vás myslet a hledat nové cesty více než vymýšlet problémy

- Jste disciplinovaný/á, abyste zvládal/a pracovat i z domova

A co Vám můžeme nabídnout my?

  • Odměnu až 70.000 Kč po prvním roce dle Vašich výkonů (to nejsou jen náborové sliby). Po 24 měsících klidně i 100.000 Kč a více. Záleží jen na Vás a Vašich výkonech.
  • Po intenzivním zaškolení možný až 100% homeoffice. Ale pokud preferujete pracovat v našich krásných kancelářích, kde si můžete užívat neomezeně skvělé kávy zdarma a dalších výhod, velmi rádi se s Vámi budeme vídat klidně každý den. Volba je na Vás a Vašem oblíbeném pracovním stylu.
  • Smysluplnou práci s více než 50 chytrými kolegy, kteří ji mají rádi a věří v její dopad.
  • Výhoda chytré firmy je i to, že se tu neřeší blbosti, nevedeme žabomyší války a neplácáme o ničem.
  • Zdravě hrdou firemní kulturu.
  • Budeme se hodně věnovat Vašemu růstu. Toto není pouze floskule, tak jako je často uváděno v pracovních inzerátech jiných firem. My Vás opravdu potřebujeme připravit na pozici tak, abyste byl/a schopný vykonávat pozici s dobrým přesahem do digitálního marketingu a webového vývoje a těšíme se, že Vás budeme učit.
  • Smíšený kolektiv mladších i zkušenějších kolegů zajišťuje maximální brainpower.
  • Sick-days jsou samozřejmostí.
  • Jsme stabilní firma s historií více jak 15 let a stále máme obrovskou chuť inovovat a vyvíjet se.
  • Po pár letech u nás se z Vás stane člověk s obrovskou hodnotou na trhu. Specialista, který bude rozumět velmi atraktivnímu oboru na úrovni, že se Vám moc lidí v ČR nevyrovná.

Možná si to neuvědomujete hned, ale vstoupíte do odvětví, které umí vytvořit ty nejlépe placené pracovní pozice na světě. Marketing je jedna z nejdůležitějších činností každé firmy. Znamená to, že firma své produkty a služby dokáže ziskově prodat. Naučíme Vás tipy a triky, jak správně napsanou reklamou vydělávat firmám peníze, aby si Vás hýčkaly a platily za Vaši práci zlatem.

Budete placeni za to, že budete vydělávat peníze.

Až to budete umět, budete mít vliv na řízení několika firem najednou.

Budete na sebe právem hrdí.

Věděli jste, že jen 3,1 % populace bere přes 100 000 Kč měsíčně? Včetně generálních ředitelů a podnikatelů. Pokud máte chuť pracovat hlavou a tvrdě pracovat na sobě i pro naše klienty, abychom jim společně doručili ještě mnohem více než čekají, tak se můžete dostat mezi ně. Pokud budete pracovat důsledně a vytrvale, můžete brát více peněz než majitelé a manažeři firem, kteří nás poptávají. A nebude to trvat dlouho.

Stačí poslat životopis a zkusit to.


Informace o pozici

Společnost
INIZIO Internet Media s.r.o.
Adresa
Žižkova tř. 1914/1a, České Budějovice – České Budějovice 6
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel