Jsme respektovanou, úspěšnou a inovativní nadnárodní společností Mott MacDonald, provádějící projekční a konzultační práce pro zákazníky z veřejného i soukromého sektoru v oblasti dopravy a dopravní infrastruktury, vodního hospodářství a životního prostředí. Hledáme nové juniorní i seniorní členy týmů projektové přípravy a managementu dopravní infrastruktury na pozici:

BIM modelář / BIM Modeller

Co můžeš od této role očekávat / What are you going to do with us?

 • Staneš se součástí týmu na zakázkách a projektech dopravní infrastruktury v rámci mezinárodního prostředí, kde BIM je klíčovým prvkem pro naše projekty / You are going to be a part of our team within infrastructure global projects where BIM is our key project element.
 • My BIM nezavádíme, ale aktivně v něm denně pracujeme nad rámec standartu ostatních společností v České republice / We are not implementing BIM now but actively using on day to day bases beyond standards of other Czech competitors.
 • Budeš spolupracovat na tvorbě komplexních a federovaných BIM modelů, kde z 3D se generuje 2D dokumentace, nikoliv naopak / You are going to work on complex federated BIM models where standard 2D documents are created from 3D model and not opposite.
 • Budeš mít možnost se dále rozvíjet, učit se nové věci v BIM a mít možnost proniknout do CDE a parametrického modelování / You are going to get a chance for personal development in BIM area, be involved in CDE and be trained in parametrical modelling and scripting.

Co je důležté pro tuto roli / What is important for role?

 • Zkušenost s programy AutoCAD, Civil3D, Revit a/nebo Bentley, AECOsim, MicroStation / Experience in Autodesk AutoCAD, Civils 3D, Revit and/or Bentley, AECOsim,MicroStation
 • Ideálně již mít zkušenosti z projektů dopravní infrastruktury nebo stavebnictví / Ideally have experiences in delivering of transport projects or civil projects already
 • Být týmový hráč a mít chuť se učit novým věcem / Be team player and have an appetite to learn new things
 • Dobré komunikační a organizační dovednosti včetně anglického jazyka / Good communication and interpersonal skills

Co k této roli nabízíme / What are you going to get?

 • Příjemnou atmosféru naší společnosti a inspirativní kolegy z domova i ze světa / Kind atmosphere with inspirative colleagues around from country or abroad.
 • Motivující finanční ohodnocení, balíček benefitů (1 týden dovolené navíc, 3 dny na zotavenou, když se zrovna necítíš nejlépe, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, MultiSport kartu pro udržení kondice, příspěvek na očkování, slevu na soukromé cestovní pojištění a telekomunikační služby), flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova, sportovní, kulturní a firemní akce. / Motivating reward, package of personal benefits (1-week annual leave extra, 3 sick days for your recovery if needed, meal allowances, participation on your pension and health insurance, MultiSport card to keep yourself fit, vaccination participation, saving programme for your travel insurance, saving on your TV and telecommunication costs), agile working scheme, opportunity to use home office, sport and cultural events.
 • Možnost profesního i kariérního rozvoje v souvislosti s růstem týmu a cílená školení se silným důrazem na digitální inovace. / Opportunity for your professional growth together with team, focused training and mentoring with strong accent to digital Innovation within your branch.
 • Zajímavé možnosti krátkodobých i dlouhodobých služebních cest do zahraničí. / Exciting opportunity of short or long term secondments to abroad.
 • Spolupráci na dlouhodobých globálních projektech zahrnujících mezinárodní spolupráci a sdílení znalostí v mezinárodní inženýrské společnosti. / Collaboration on long-term global projects with cooperation and sharing of knowledge with colleagues from industry across the globe.
 • Odborná školení, jazykové kurzy, podporu profesních zkoušek, členství v odborných organizacích. / Professional courses and trainings, language lessons, supporting of your professional certification process with further membership fees coverage included.

Informace o pozici

Společnost
Mott MacDonald CZ, spol. s r.o.
Adresa
Jaselská 205/25, Brno – Veveří
Národní 984/15, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Správa systémů a HW, Stavebnictví a reality, Projektant, Správce aplikačního SW, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny


Mott MacDonald CZ, spol. s r.o., Martina Sedlmeierová
Národní 984/15, 11000 Praha 1, Czech Republic
+420221412869, 602468312