Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. je výzkumnou institucí v oblasti dopravy.
Zabývá se obory jako jsou bezpečnost silničního provozu, technologií výstavby, údržby, oprav a rekonstrukcí dopravní infrastruktury, dále řeší vliv dopravy na životní prostředí, ekonomiku dopravy, dopravní psychologii, také vzdělání v dopravě a telematické dopravní systémy. Zaměřuje se také na smart mobilitu a nové technologie jako jsou např. autonomní systémy.

Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. obdrželo v roce 2021 mezinárodní cenu HR Award za péči o svoje zaměstnance.

Programátor/ka FRONTEND

Hledáme IT posilu do týmu, který se zabývá zvyšováním bezpečnosti na pozemních komunikací z pohledu uspořádání dopravní infrastruktury.

Co Vás čeká za práci?

  • Budete spolupracovat na vývoji webových portálů, informačních systémů a aplikací se zaměřením na dopravní tematiku z pohledu frontendu,
  • máte možnost se podílet na tvorbě backendu aplikací a optimalizaci procesů.

Znalosti a schopnosti, se kterými u nás máte dveře otevřené:

  • Umíte pracovat v HTML/CSS/JS/jQuery,
  • znáte Bootstrap/Tailwind nebo jiný framework,
  • znáte libovolný javascriptový frontend framework (React.js, Vue.js, Angular.js, apod.),
  • umíte pracovat v javascriptovém prostředí Node.js, a to zejména se základními balíčky npm/yarn,
  • umíte navrhnout responzivní aplikace, orientujete se v UX/UI,
  • máte zodpovědný přístup k práci a cit pro design.

Potěší nás, jestli máte zkušenost s:

  • Objektově orientovaným programováním,
  • backendovými frameworky (Nette, Laravel, Symfony, apod.),
  • principy fungování REST api,
  • prací s databázemi (MySQL, PosgreSQL),
  • verzovacím systémem git,
  • základy linuxu.

Co neumíte, to Vás naučíme a k tomu nabízíme:

  • Široké možnosti v dalším odborném vzdělávání (kurzy, semináře, konference)
  • pružnou pracovní dobu (10:00 - 14:00 pevná část),
  • přes rok si můžete vzít 5 týdnů dovolené,
  • stravenkový paušál, můžete obědvat v naší jídelně,
  • plně hrazenou Multisport kartu a příspěvky na kulturní a sportovní akce,
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • a občas se dá pracovat i z domu.

Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, ukázky Vaší práce ve formě webových stránek a odkaz na Váš github, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat a jaké jsou Vaše dosavadní zkušenosti.

 Budeme se na Vás těšit!

Místo výkonu práce: Líšeňská 33a, Brno

Společnost
Centrum dopravního výzkumu, v. v. i
Adresa
Líšeňská 2657/33a, Brno – Líšeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel