Společnost AT COMPUTERS, a.s., největší český distributor zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací, který zastupuje všechny významné značky v oboru a dodává jejich produkty na český a slovenský trh, hledá šikovnou posilu na pozici JUNIOR PRODUCT MANAGER

Co vás čeká

Máte rádi technologie z oblasti počítačů či telekomunikací? Přijďte mezi nás a budete vědět o novinkách jako jedni z prvních! Budete součástí pohodového týmu jedničky české distribuce. A nebude trvat dlouho, než u nás dostanete šanci se posunout v kariéře dále - třeba na pozici produktového managera zodpovědného za konkrétní produktové kategorie nebo značky.

Pracovní náplň:

- spolupráce při uvádění produktů na trh

- příprava analýz, reportů, ceníků, cenových a projektových nabídek

- vytváření pravidelných mailingů o novinkách

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ vzdělání - velmi vhodné pro absolventy

- angličtina na komunikativní úrovni

- samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup

- pracoviště Ostrava

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou jsou obchodní zkušenosti v rámci brigád při studiu

Co vám můžeme nabídnout

- zaměstnání, které Vás bude bavit

- možnost rychlého kariérního i platového postupu

- zdokonalení angličtiny v rámci firemních kurzů

- obědy ve firemní restauraci za velice výhodnou cenu

- cafeterie Benefit Plus

- pravidelné teambuildingové akce

- po zapracování dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, notebook a další výhody

Společnost
AT Computers a.s.
Adresa
Těšínská 1970/56, Ostrava – Slezská Ostrava
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Nákupčí, Obchodní asistent, Office Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AT Computers a.s., Regína Otáhalová