Od roku 2006 stavíme špičková řešení na míru pro zákazníky jako eBay, Aevi nebo Diebold Nixdorf. Spolu s tebou chceme dalším inovativním firmám po celém světě dále pomáhat naplňovat jejich potenciál. Jsme zde proto, abychom propojovali excelentní týmovou práci, technologie a know-how.

Java/Kotlin Developer - nové projekty

Ať už ti vyhovuje práce na dlouhodobém projektu, nebo spíš preferuješ variabilitu, máme ti co nabídnout. Aktuálně začínáme pracovat na nových zakázkových projektech a budeme rádi, když toho budeš součástí. Pracovat můžeš odkudkoli – zvykli jsme si na "hybridní" způsob spolupráce. Budeme tě ale rádi vídat v brněnské kanceláři.

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

Pracujeme s technologiemi, které opravdu dobře známe, zároveň sledujeme trendy a technologický stack stavíme na míru projektu. Jsme experti na jazyky Java a Kotlin, všechny jejich možnosti a prostředky. Potkáš se hlavně s následujícím:

 • Java 8/11, Kotlin, Spring, Hibernate, MyBatis nebo jOOQ, Rest, JUnit, Liferay, OSGi a Atlassian SDK, Project Reactor a Swagger pro vývoj.
 • Gradle a Maven k buildování.
 • GIT a Bitbucket pro verzování a code review.
 • Bamboo a Bamboo Specs pro continuous integration/continuous delivery.
 • Sonar pro statickou analýzu kódu.
 • Z databází nejčastěji PostgreSQL, ale taky Oracle, MySQL, MS SQL nebo MongoDB.

Potkáš se u nás i s cloud řešeními jako je AWS a Google Cloud, včetně podpůrných nástrojů (Kubernetes, Terraform). Na kontejnerizaci máme Docker. Používáme taky kompletní stack Atlassian nástrojů – Jira, Confluence, Bamboo, Bitbucket, což nám dost usnadňuje práci.

Pokud bys chtěl/a nahlédnout i do frontendového světa, najdeš u nás hlavně React (+ Redux, Immutable.js, Redux-form, Redux-saga, Reselect...).

Není důležité, abys znal/a perfektně všechny zmíněné technologie. Základem pro nás je, že máš komerční zkušenosti s vývojem v Javě/Kotlinu, jsi samostatný/á, sleduješ nové technologie a trendy a třeba nám přineseš i nový pohled na věc. Zásadní je tvá chuť věci posouvat, zlepšovat se a odvádět kvalitní práci - k tomu rozhodně dostaneš prostor.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě.
 • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti, novinky z projektů či konferencí sdílíme napříč firmou, přednášíme na MeetUpech, natáčíme podcasty, píšeme články…
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí.
 • Mít možnost výběru – Lenovo nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux, IDEA, Eclipse nebo NetBeans... – je to na tobě.
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home-office – aktuálně si naše týmy zvykly na hybridní styl práce; do kanceláře sice chodíme rádi, ale pokud chceš pracovat z domu, nebude to problém.

JAKÉ TO JE V BRNĚNSKÉ KANCELÁŘI?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky.
 • Kanceláře 4 minuty od České mají terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

MÁŠ POCIT, ŽE BY NÁM TO SPOLEČNĚ MOHLO FUNGOVAT?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme :)

Pokud by ses chtěl/a ještě před setkáním podívat, jak to u nás chodí (a trochu nasát atmosféru předem), doporučujeme prozkoumat náš FB profil (facebook.com/MoroSystems/), web (morosystems.cz) nebo rovnou Culture Book (https://www.morosystems.cz/culture-book-morosystems-2019.pdf).

Těšíme se na tebe!


Informace o pozici

Společnost
MoroSystems, s.r.o.
Adresa
Smetanova 1022/19, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel