CCVis s.r.o. je dceřinou společností CertiConu a.s. – české technologické společnosti s více než 25letou tradicí. Posláním společnosti je uvádět na trh špičková řešení z oblasti technologií, vědy a aplikovaného výzkumu. Jedním takovým je systém pro automatickou detekci a analýzu obrazu z kamerových systémů – CertiConVis.

ANGULAR VÝVOJÁŘ/KA | Computer Vision

Ve společnosti CCVis vyvíjíme a dodáváme náš vlastní produkt CertiConVis, který analyzuje obrazová data z kamerových systémů. Základem produktu jsou technologie z oblasti počítačového vidění a neuronových sítí, jeho součástí je ale také sofistikované webové uživatelské rozhraní. Tento produkt se uplatňuje ve všech oblastech Smart Cities – ve zefektivnění a zlepšení bezpečnosti a ostrahy, v analýzách chování zákazníků obchodních domů, chytrých parkovištích, detekcích podezřelého chování, analýzách dopravních situací a řadě dalších.

Náplň práce

Na pozici Angular vývojáře/vývojářky budete úzce spolupracovat jak s back-end developery a analytiky na návrhu funkcionalit webové aplikace pro aplikační server, tak s testerem na návrhu automatických testů. Vaší zodpovědností bude i celkový design a funkcionalita webové aplikace.

Co konkrétně budete dělat?

  • Navrhovat UX pro webovou aplikaci.
  • Komunikovat s analytickým týmem ohledně specifikace požadavků uživatelů.
  • Implementovat webovou aplikaci včetně unit testů pro jednotlivé UI komponenty.
  • Psát dokumentaci.

Vývojové prostředí

  • WebStorm nebo VS Code.

Použité technologie

  • Angular, TypeScript, HTML5 / CSS3
  • NRWL, NGXS – state management
  • GraphQL
  • Jako podpůrné nástroje používáme TeamCity, Jira a Confluence

Požadavky

  • Zkušenosti s front-end vývojem.
  • Angular framework verze 9 (nebo novější) a RxJS.
  • TypeScript.
  • Angular Material.
  • Angličtina na komunikativní úrovni se schopností dobře porozumět technické dokumentaci.

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu s možností až 3 dny home office týdně.
  • Moderní kanceláře v atraktivní lokalitě Dejvice. V okolí spousta restaurací, kam si zajít na oběd.
  • Zastávka MHD přímo před budovou.
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu.
  • Jak nás vnímají ti, co už u nás pracují, se dočtete zde: https://makejvit.cz/lide/
  • Benefity viz https://www.makejvit.cz/#benefity

Společnost
CCVis s.r.o.
Adresa
Evropská 2758/11, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CertiCon a.s., Tereza Sobková