Horton International Czech s.r.o. je celosvětově působící firma, která poskytuje svým zákazníkům kvalitní služby v oblasti vyhledávání středního a vyššího managementu, lidských zdrojů a rozvoje společnosti.

Finance and Admin Manager

Pro našeho klienta, zavedenou zahraniční společnost, dodavatele parních systémů do potravinářství, farmaceutický průmysl a dalších odvětví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finančního a administrativního manažera.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za účetní uzávěrky
  • Vedení komplexního účetnictví
  • Vedení intrerního controllingu
  • Řízení cash-flow
  • Zpracovávání zpráv a analýz pro vedení společnosti
  • Vedení reportingu pro mateřskou společnost

Pozice vyžaduje

  • Zkušenost z oblasti financí, účetnictví a controllingu
  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • VŠ vzdělání příslušného směru (zaměření na ekonomii, finance apod.)

Nabízíme:

  • Prostředí zavedené a stabilní společnosti ovlivněné britskou firemní kulturou
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Řadu zaměstnaneckých bonusů

Pobočka se nachází na Praze 10.

Společnost
Horton International Czech s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura