Společnost působící v oblasti výroby a rozvodu tepelné energie hledá kandidáty na pozici:

Technik plánování a řízení výroby

Požadavky:

  • Vzdělání VŠ (fakulta strojní nebo elektro, obor elektroenergetika), nebo vzdělání SŠ technického směru + minimálně 3 roky praxe v elektroenergetice (projektování nebo řízení provozu energetických technologických celků s výrobou elektřiny a tepla)
  • Práce s PC - minimálně Word, Powerpoint, Excel, výhodou znalost programování ve VBA
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Čestné prohlášení o bezúhonnosti
  • Motivační dopis.

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:

  • Analytická podpora procesu tvorby přípravy provozu výrobních zdrojů TB
  • Krátkodobá optimalizace provozu zdrojů TB a pozice TB na komoditních trzích
  • Predikce a výkaznictví výroby malých výrobních zdrojů
  • Tvorba a revize a kontrola fyzikálních a ekonomických charakteristik výrobních zdrojů a zařízení
  • Kontrola úspěšnosti a korekce predikčních modelů dodávky tepla
  • Sledování energetické legislativy, reporting změn
  • Kontrola technologických dat, oprava chyb
  • Spolupráce na tvorbě a rozvoji SW aplikací Oddělení plánování a řízení výroby (OPŘV)
  • Tvorba analýz pro činnosti prováděné OPŘV
  • Zpracování reportů vytvářených OPŘV
  • Zpracování fakturačních podkladů OPŘV
  • Spolupráce na projektech OPŘV

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu Energie pro Brno
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,...), 13. mzda
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Možnost firemního bytu

Nástup do pracovního poměru možný dle dohody na trvalý pracovní poměr.

Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání a čestné prohlášení o bezúhonnosti) zašlete nejpozději do 30. 10. 2022 do 12:00. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. Originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců – je nutno předložit před případným nástupem do pracovního poměru.

Odpovězte na inzerci elektronicky přes inzertní portál nebo odpovědní formulář na www.teplarny.cz sekce „kariéra“ nebo v pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 12:00 hod. nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00. Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem „Neotvírat - VŘ – TP – plánování a řízení výroby“.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Společnost
Teplárny Brno, a.s.
Adresa
Špitálka 253/6, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl, Technik v energetice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.